دو گزینه ریک جورج: واقعی یا کنده.

برای $1.9 میلیون, یک ده بزرگ برنامه می تواند ام swooped و مایک مک اینتایر در فوریه 2014 تنها 14 ماه پس از او می خواهم در ابتدا امضا در مس.

پرتاب در نیمه شب مل تاکر $3.0 میلیون فرار بند و دو موانع بین علاقمندان و سلطنتی شکار خود را مربی تیم فوتبال زیر 1 سال به طور متوسط در … $2.45 میلیون.

یا 1.8 درصد از نبراسکا ورزشی بخش هزینه های طول 2017-18 سال تحصیلی. یک ضرب المثلی قطره در سطل بزرگ قرمز.

اگر شما CU ورزشی کارگردان و شما در حال تلاش برای جلوگیری از تکرار تاریخ و زمان آخرین سه شنبه شب شروع وجود دارد.

“اگر شما در حال رفتن به ارزان در کالج فوتبال” SEC شبکه ESPN college football مفسر پل Finebaum گفت: از علاقمندان “شما در حال رفتن به گذشته است.”

در این معنا, آن را واقعا مهم نیست اگر از علاقمندان زمین ex-واشنگتن/USC مربی استیو سرکیسیان و صعودی trumps شیاطین. و یا نیروی هوایی را در تروی, Calhoun, تیز حمله کوکی که می تواند ذبح بزرگتر اژدها در بولدر از در آکادمی. یا سابق ویسکانسین مربی برت Bielema که فلیپ فلاپ و رگی موسیقی متن فیلم خواهد بود بیشتر سرگرم کننده تر از ما سزاوار است.

شما می خواهید طول عمر ؟

پرتاب در یک ختم بند برای مدرسه دیگری که در واقع لطمه می زند.

و توسط لطمه می زند و منظور ما از آن مرد دیگر.

شما می خواهید قوام?

به مربی جدید استخر برای دستیار مربی حقوق است که به طور همزمان نشان می دهد تعهد و منعکس کننده هزینه زندگی در بولدر کانتی. خود را هماهنگ کننده توهین آمیز نباید به رفت و آمد در هر روز صبح از Erie, مگر اینکه آن را با انتخاب.

تاکر دستیار استخر پاییز گذشته بود $3.16 میلیون. Michigan State (6 میلیون دلار) فقط دو برابر آن را در یک محل که نیمی به عنوان گران قیمت به زندگی می کنند.

اگر ما جی جانسون یا کریس Kapilovic و همسران ما یک رای ؟ برادر ما هستید شرق به رهبری, بیش از حد.

شما می خواهید وفاداری?

هدف برای یک شماره در جایی بین این دو دستیار استخر. تنها دو Pac-12 مدارس عمومی خود را گسترش داده سر مربیان دستیار پرداخت 4.5 میلیون دلار یا بالاتر در پاییز گذشته: واشنگتن ($5.9 میلیون) و اورگان ($4.97 میلیون).

شما می خواهید یقین ؟

بود سوم.

با توجه به BestPlaces.Net متوسط هزینه خانه در بولدر است که بیش از دو برابر آنچه در آن است یوجین. به طور کلی هزینه زندگی و شاخص است که 59 درصد بالاتر است.

در ضمن با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز مس پرداخت می شود قدرت و تهویه مربی درو ویلسون $227,000 پاییز گذشته. اردک به معادل خود را هارون Feld, $310,000.

Pac-12 در سال 2019 را دیدم تنها یک عمومی-مدرسه فوتبال برنامه پرداختن بیش از $350,000 برای قدرت مربی — تیم سچا در واشنگتن ($375,000). ده بزرگ و بزرگ 12 تا به حال پنج هر کدام. SEC تا به حال 10.

شما می خواهید سرسختی? شما می خواهید یک هویت?

شروع وجود دارد بیش از حد.

“بخشی از مشکل در اینجا این است که لیگ” Finebaum ادامه داد. “اگر شما در ثانیه و ده, و شما در حال گرفتن در 45 میلیون دلار (در هر مدرسه) از کنفرانس شبکه شما می توانید استطاعت به انجام بسیاری از چیزهای. اما شما نمی توانید به استطاعت آن را انجام دهید اگر شما بر روی یک شبکه است که هیچ کس تا کنون ندیده است.”

شما می خواهید سلامت عقل?

قرار داده لری اسکات و خود را وگاس سوئیت در آینه دید عقب. در حال حاضر. برای عشق پیت.

یک سال 2017 مطالعه توسط AthleticDirectorU.com ثابت متوسط دستیار مربی حقوق و دستمزد استخر به صورت یک قدرت 5 مدرسه در $3.73 میلیون. ميانگين SEC شد $4.5 میلیون نفر است. ميانگين ده بزرگ استخر و لوازم استخر هر دو بررسی می شود در $3.6 میلیون نفر است.

ميانگين در Pac-12? $3.3 میلیون نفر است.

واقعی و یا کنده.

“این سخت است برای اسکراب دور شهرت بودن ارزان” Finebaum گفت: “تا زمانی که شما نگه داشتن مردم اثبات حق است.”

پول. مربیان راه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de