کیلر: Peyton منینگ و تایگر وودز باید لبه تام بردی و فیل مایکلسون, Broncos کیکر براندون McManus می گوید

شما فیل مایکلسون و شما رو 12-پا زدن توپ در 18 کشته به حقوق. تنها صدای شما را می تواند ملایم ضربت از ضربان قلب خود را بازی در خط زمانی که …

اوماها (روباز انتخابی)!

OMAHAAAAAAAAAAAA!

در می آیند. او نمی خواهد او ؟

“اگر او را سرگرم کننده از عکس های او ممکن است سرگرم کننده از یکی از شما” Broncos کیکر براندون McManus گفت: Peyton منینگ گلف بازی. “و یا صحبت کردن (مانند) ‘هی فراموش نکنید که آب وجود دارد وجود دارد در سمت راست است.’ صحبت شما را به انجام چیزی است که شما باید انجام دهید.

“بدیهی است که ما آماتورها در این ورزش است. این بازی شما را فروتن در یک ثانیه است.”

و لگن? او فروتن شما در مورد سه.

“او شما را به عکس های بد در گشاد گشاد راه رفتن” McManus ادامه داد. “من نمی دانم اگر او را می سازد سرگرم کننده خود را به عنوان آنجا که در آینده شما.”

اگر شما در حال تماشای مسابقه: لیگ قهرمانان برای مرحله نهایی مسابقات خیریه جمعه با منینگ و تایگر وودز در یک طرف و تام برادی و مایکلسون در دیگر نگه داشتن گوش کردن به بازی شطرنج که بازی شماره 18 هنوز هم فکر سه حرکت.

“او یک ور رفتن معمولا. و او بسیار خوب scrambler” گفت: McManus که بازی با تیمی سابق خود دو بار — یک بار در گیلاس تپه های باشگاه کشور که در آن منینگ یک عضو و یک بار در قلعه سنبه. “که در آن نقطه که زمانی که بیشترین فشار را بر شما.

“و او بسیار با جزئیات گرا. او قرار می دهد که همه با هم زمانی که او به آمار برخی از عکس های. او نشانی از یک کار بزرگ است.”

McManus هیچ دولا دولا راه رفتن خودش ورزشی 4 نقص. پنسیلوانیا بومی زندانی در ایالات متحده زنان باز در Lancaster Pa. پنج تابستان پیش و را برای caddied ژاک جانسون در کارشناسی ارشد’ par-3 مسابقه در 2019.

“من عاشق بازی کردن با (منینگ) فقط گفتگوی بورسی” McManus گفت. “این فقط قفل-اتاق گفتگوی بورسی در این دوره و این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار جذاب به خارج وجود دارد. ما همه فوق العاده رقابتی در همه چیز کار می کنیم. در پایان روز هیچ کس می خواهد به از دست دادن.”

وگاس نصب شده Peyton-Tiger تیم به عنوان علاقه مندی ها برای روز یکشنبه بهترین-توپ بازی است که انتظار می رود به افزایش بیش از 10 میلیون دلار برای COVID-19 دانست. که این چیزی است که بازی در مدال باشگاه گلف در حوب ساند, Fla., جنگل’ صفحه اصلی دوره قطعا کمک می کند. بنابراین آیا این واقعیت است که جنگل و منینگ در حال پیر بگیرید و یاد دهید که می خواهم هر چه زودتر قطع ناخن از تسلیم شدن به مایکلسون و بردی به صورت زنده از تلویزیون.

“اول من یک ببر بزرگ فن” McManus گفت. “با ببر با Peyton من می خواهم بگویم من قطعا ریشه آن طرف. من فکر می کنم آنها یک تیم خوب با هم.

“تام مانند یک رقیب و فیل برداشت تا خود را رسانه های اجتماعی و بازی با صدا غذا خوردن صحبت کنید. ببر و Peyton چنین برنده (پرنیان). من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک مقدار مناسب و معقول از بحث زباله وجود دارد. من آنها را با کشیدن از طریق.”

با توجه به گلف هضم منینگ آوردن یک 6.4 نقص به حزب در مقایسه با بردی 8.1. و شماره 18 در حال حاضر یک grizzled جانباز در pro-am مدار از جمله نقش ونگار ریگی دادن ساحل با فهرستی از سابق شرکای بازی است که شامل جنگل ها و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه نوامبر سال 2017 منینگ معروف بریده یک سوراخ در یک در شماره 12 در گیلاس تپه از 196 متری با 5-آهن.

“من در رختکن با او بوده است در این زمینه با او. او به ارمغان می آورد چنین تمرکز و رویکرد دقیق به همه چیز” McManus گفت: سابق Broncos کارفرمایی و سوپر باول 50 قهرمان. “و من فکر می کنم او می کند که با بازی گلف است.

“در همان زمان که او در این دوره او را شبیه به او در شنبه شب زندگی می کنند. این یک بازی سرگرم کننده مخلوط ترکیبی از آن. ما آماتور هستیم نه گلف بازان حرفه ای. من فکر می کنم شما باید کمی SNL در شما در این دوره نیز هست.”

OMAHAAAAAAAAAAAA!

NOONAN!

“من لازم نیست که از دست دادن در این کتاب به Peyton” McManus گفت. “من در حفظ و یادآوری کرد: او فقط نمی خواهم من چون من او را ضرب و شتم دو بار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de