کیلر: مایکل پورتر جونیور توييتها در جورج فلوید نیست “condoning پلیس’ رفتار” حقوق مدنی آیکون می گوید

قبل از شما انتخاب کنید تا یک سنگ پرت کردن در مایکل پورتر جونیور خانه شیشه ای, نگاهی به جدول زمانی. در نگاه اول چهار نوشته در قطعات rookie خوراک توییتر از 27 ماه مه به ترتیب زمانی:

11:42: اشک را به چشمان من مرد…که غیر قابل باور است…که قتل است.

11:43: آن است که یک دلخراش و فاسد جهان ما زندگی می کنند…

11:44: اما صرف نظر باید حفظ ایمان تا پایان.

11:51: تا آنجا که شما دعا کنید برای جورج خانواده باید دعا نیز برای افسر پلیس(ع) بودند که درگیر در این بد است. به عنوان سخت به عنوان آن است که برای آنها دعا به جای نفرت آنها را…دعا می کنم که خدا تغییرات قلب خود را.

کلمات شما در پیدا کردن: قتل. فاسد است. بد.

کلمات شما نمی: ببخشید. عفو. ببخش.

“اگر شما واقعا نگاه در آنچه که او گفت: او نبود condoning پلیس رفتار” جان گریفین گفت: از این قطعات رو به جلو است. “او گفت:” به خدا من امیدوارم که این بچه ها تغییر راه آنها رفتار می کنند و عشق را در قلب خود.’ ما فقط در سن های مختلف از دیدگاه.”

ما خسته از چشم انداز. خسته از صبر و شکیبایی است. خسته از بودن cooped تا trudging همان شهر بلوک برای هفته ها در پایان. خسته از فاصله اجتماعی. خسته از COVID دیکته شرایط زندگی ما است. ما در حال تبدیل پوشش صورت به سیاسی گوه موضوع است. ما در حال راه رفتن tinderboxes انتظار به رفتن در کوچکترین تحریک.

“من عصبانی” گریفین گفت: جورج فلوید که بی معنی وحشتناک مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس است دامن زده موجه خشم در سراسر کشور است. “حوادث مانند این را از ما بهترین است. و آن را از ما بدترین. و بدترین است بر روی صفحه نمایش کامل.”

او به نمایندگی از ما بهتر فرشتگان برای بیش از پنج دهه در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک تند و تلخ یادآوری گناهان گذشته است. یک عضو از دانشگاه وایومینگ, سیاه, 14, 71 ساله گریفین یک پیاده روی حقوق مدنی, آیکون, صدای, دلیل افزایش بالای شعله های آتش.

در حالی که او صرف یک تکه از زندگی بزرگسالی خود را در دنور او در این نژاد تفرقه لس آنجلس از 1950s و ’60s نی که هم زده 1965 وات شورش. او طول کشیده به عنوان یک نوجوان برای DWB — رانندگی در حالی که سیاه و سفید است. او کینه به دست آورده است.

گریفین می خواهد عدالت برای Floyd خانواده بیش از حد. اما 11 بار از 10 او را هنوز هم راه دعا و توبه بیش از شیشه شکسته دود و خاکستر.

“(MPJ) گفت: آنچه که در قلب خود” گریفین ادامه داد. “او یک بچه با وجدان ساخته شده است که نظر به دلیل آنچه که خداوند متعال گفت: در قلب خود را.”

که است که می گویند که 11:51 جیر جیر نمی کند بد تعبیر کردن اتاق. NBA همسالان مانند لو ویلیامز معارف Harkless و مایک اسکات eviscerated MPJ در رسانه های اجتماعی برای گسترش فیض به ماموران در چلیپا از این حادثه. Kendrick دوستانه از بنیانگذاران دنور مشاوره از مردان احساس خود را توییتهایی شد تن-ناشنوا به, نگرانی, و, واقعیت, از, مترو, سیاه جامعه است.

“به نظر می رسد مثل او (نوشتن) از محل امتیاز گفت:” دوستانه که سازمان توانمند و درگیر آفریقایی-آمریکایی و اسرائیلی در سن 10 تا 18. “از آنجا که او یک ستاره ورزشکار تمام زندگی او تا به حال به صورت همان نوع از همه چیز. گفتند: او مایکل پورتر جونیور او ورزشکار او خوب است.’ در حالی که متوسط عادی آفریقایی-آمریکایی ندارد که لوکس.

“این مهم است که او واقعا یادگیری از تجارب در جامعه است. شاید صحبت کردن به مردم در خانواده خود را که نبوده است ستاره ورزشکاران تمام زندگی خود را و با آنها و فقط تحصیل در موضوع خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

“توییتر را بهترین محل برای گفتن این چیزها. توییتر باطل در حال حاضر.”

زمانی که کشور در آتش متن و عکسها بیش از حد اغلب تصویب مثل کشتی در تاریکی شب. مشکل با یک چشم برای یک چشم است و پایان بازی است که برگ های همه کور.

“با MPJ چیزی که او برای مقابله با کسانی که می گویند شما نمی, سیاه,’ تمام کسانی که می خواهید به پرتاب کارت مسابقه و (اعلام) چه کسی است و چه کسی نیست” گفت: برادر جف فرد این نیکوکار, جامعه, سازمان, روزنامه نگار و بنیانگذار برادر جف مرکز فرهنگی در پنج امتیاز.

“اما آنچه می توانم به شما بگویم یک فرد از ایمان ؟ شما لازم نیست به آنها بگویید به تخفیف سیستم باور خود در خدمت به چیز دیگری. من فکر می کنم او در زمین جامد. من یکی به بیرون آمدن در برابر او.”

کلمات شما در پیدا کردن: اشک. باور نکردنی است. دلخراش.

کلمات شما نمی: تبرئه. کردند. معاف.

“مادر بزرگ من احتمالا همان چیزی که گفته: ‘دعا برای دل خود'” گفت: گریفین که برادر در قانون کار در اجرای قانون است.

“او condoning هر یک از آن ؟ هیچ. او که روحی از طرف او بود و آن را بسیار مذهبی است.”

هفته آخر ممکن است آزمایش ایمان ما را در هر نوبت. کابوس فیلم فلوید آخرین نفس, درست مثل کسانی که از اریک گارنر شش سال قبل به ضرب گلوله گریفین بلافاصله به سال 1967. به دو جوان سیاه و سفید مردان در لباس کشیده توسط پلیس لس آنجلس به جرم تغییر کاربراتور در ’59 فولکس واگن با هم.

گریفین و سه بلوک از جان خانه هنگامی که آژیر رفت.

آنها هرگز به او گفتم چرا. آنها به ندارد.

ما در حال کار بر روی VW. اگر شما من را باور نمی افسر نگاه در صندلی عقب. وجود دارد یک کاربراتور در طبقه.

“آنها برگزار شد ما وجود دارد در حالی که پس از آن به آنها اجازه دهید ما به” گریفین به یاد می آورد. “ما نمی شکستن قوانین. من سرعت.”

او آهی کشید.

“بنابراین من تا به حال آن را تجربه کنند. بخش غم انگیز در مورد آن این است که آن را رفته است بیش از حد طولانی است.”

غمگین, هنوز, که آن را نگه می دارد خزنده پشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>