کیلر: Melvin Gordon پیوستن به Broncos ثابت می کند این است که جان Elway را باهوش ترین — و sanest — offseason هنوز

آنها overpay برای در حال اجرا پشت Melvin Gordon? هک بله Broncos پرداخت. اما در نظر گرفتن جایگزین. در حال حاضر در نظر گرفتن جایگزین اگر خدای ناکرده فیلیپ لیندسی به دست هم جدی با یک آسیب است.

در نظر گرفتن چک لیست پس از آن توجه داشته باشید که شما امیدواریم که گیر کرده است به جان Elway میز در جایی به عنوان کبوتر دره خود قرنطينه:

چگونه به ضرب و شتم ستاد

1. دریافت پاتریک Mahomes خاموش میشه

2. هنگامی که جرم خود را در منطقه قرمز هفت و نه سه

3. حفظ پاتریک Mahomes خاموش میشه

گوردون آمدن نیست به دنور به یک ستاره. او در اینجا به منظور بالا بردن نوار. به یک تغییر دهید. یک مکمل. و به قرمز-منطقه کرکس که رویس فریمن قرار بود — اما نشده است.

این خنده دار است: نزدیک جامعه teeters را به آستانه سقوط به عنوان ما به دام افتاده در خانه های ما و کاغذ توالت های جدید طلا saner Elway به نظر می رسد.

این Broncos’ گزارش داد 2-در سال $16 میلیون معامله برای 6-پا-1 گوردون $13.5 میلیون آن تضمین شده نیست ایده آل ارزش برای دلار در یک زمان-به اشتراک گذاری وضعیت در backfield. در 26 دو بار نرم افزار کاسه tailback بیشتر آج در تایر از بسیاری از مایل از تمام کسانی که در سال حمل بار در ویسکانسین تسریع روند پیری.

به عنوان یک عبور-مسدود کننده گوردون را فقط خوب است. او اجرا می شود بیش از حد شرق و غرب به صورت یک جرم است که نمی توانیم به جنوب. دست خود را خوب هستند اما او را تقریبا گیرنده تیمی سابق Austin Ekeler از backfield. نکات ظریف نیست به خصوص زیبا.

تمام که می شود گفت گوردون کمک می کند. او به کارفرمایی درو قفل با تمام پنج نرم افزار شروع می شود در زیر کمربند خود را یکی دیگر از سوپاپ. او یک ارتقاء بیش از فریمن که به احتمال زیاد Elway نقطه در تمام طول. و ارتقاء که بیشتر pertinently آدرس فهرستی از قدرتمندترین مشکلات خودنمایی: تبدیل, سوم پایین که در آن Broncos رتبه 30 در لیگ, آخرین پاییز; و به ثمر رساند touchdowns در منطقه یک آمار که در آنها رتبه 28.

پس از 1 هفته از سال 2018 گوردون را انجام توپ 30 بار در داخل 10-حیاط خط. او به ثمر رساند بر 12 از آن totes یا 40% از زمان. فریمن? بیست و دو حمل در داخل 10 برای هفت نمرات نرخ 31.8%. ترکیب تبدیل درصد با هر دو فریمن و لیندسی است 36.7 درصد شانس کسانی که بیش از دو فصل گذشته.

در سوم پایین گوردون است که به طور متوسط 6.1 متری در هر تماس (عجله و دریافت) در 202 تلاش پس از سال 2018 است. فریمن? فقط 4.2 هر لمس روی 146 تلاش می کند بیش از آن که همان کشش.

برای حرفه ای او گوردون به طور متوسط اول را در 37.5% حرفه ای خود را پذیرایی. فریمن عمر نسبت 21 درصد است; لیندسی 30 درصد است. و اولین فراز چوب یک علامت چک در داخل که آخرین جعبه در لیست:

چگونه به ضرب و شتم ستاد

1. دریافت پاتریک Mahomes خاموش میشه

2. هنگامی که جرم خود را در منطقه قرمز هفت و نه سه

3. حفظ پاتریک Mahomes خاموش میشه

مطمئن شوید که او گران است. درست است امضای خود را ممکن است نشستن به خصوص به خوبی در لیندسی اردوگاه. و بدون سوال tailbacks به NFL این روزها چه ضد حال به بیس بال و جف Bridich: فرار به تمام هک, در سال بیش از سال.

برای هر Melvin Gordon 2018 و وید دیویس 2018 شما در معرض خطر فرود 2019 نسخه از هر دو. عملکرد گذشته است و دیگر یک ضامن آینده نتایج.

بله گوردون را یک خطر است. اما او نه جو Flacco, مرده, پول, پیاده روی. او متناسب است. چرا که اگر شما متعهد به نگه داشتن یک چشم بر روی این جایزه شما بهتر رفو خوب بود نگه داشتن دیگر در نوک پیکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im