کیلر: جو Sakic خریداری مواد غذایی, اما جارد Bednar ساخته شده Avs خوشمزه

این توله سگ ممکن است جو Sakic را شاهکار اما جارد Bednar را سکته مغزی قلم مو بیش از همه بوم. و قبل از اینکه شما شروع کردن در مورد چگونه هر دلقک با ناتان MacKinnon جلو و کیل ماکار در پشت خواهد بود در حال اجرا در محافل در اطراف کنفرانس غرب این را در نظر بگیرید:

• هنگامی که Broncos از دست Bradley Chubb آنها برنده دو — پس از آن نوشته شده یک رکورد 1-4 قبل از اینکه درو قفل آمد galloping به نجات.

• در حالی که این قطعات در انتظار بودند از جمال موری مچ آنها رفت 6-4.

• پس از Feb. 18 همه بدون خدمات از جناح راست Mikko Rantanen و مرکز ناظم کادری و goaltender Philipp Grubauer و جناح چپ مت کالورت … این Avs هستند 8-1-1.

Bednar مربیگری کار این زمستان مقیاس از 1 تا 10?

“10 بهترین است؟” NBC Sports تحلیلگر Pierre مک گوایر پاسخ داد. “پس از آن من می گویند من می خواهم آن را از سمت راست در اطراف ‘9.’”

اگر آن را برای داکت-نوار کار مایک سالیوان نگه می دارد کشیدن در پیتسبورگ مرد خواهد بود نشسته و به راحتی در catbird صندلی برای آدامز جایزه. به عنوان آن می ایستد Bednar بهترین مربی رفتن در غرب در حال حاضر و شاه کوه در میان طیف مقدم pro کارفرمایان توسط یک کشور مایل است.

با وجود انتظارات و با وجود داشتن Rantanen سالم برای تنها 42 فصل اول 68 بازی Avs رفت و دوشنبه شب ایران برابر لس آنجلس پادشاهان دوم-بیشترین امتیاز در غرب (90).

“من یاد گرفتم که خیلی وقت پیش از اسکاتی بومن این یک چیز به مربی یک تیم در این لیگ است. آن یک چیز دیگر به مربی یک تیم در این لیگ با بازیکنان نخبه,” مک گوایر ادامه داد. “از آنجا که یکی از مسئولیت خود را به مطمئن شوید که آنها انجام در سطح نخبگان هر شب.

“شما رو به مدیریت آنها. شما رو به مطمئن شوید که وجود هوا در لاستیک مخزن گاز کامل است و تمرکز آنها را به طوری که چراغهای جلو روشن هستند. و من فکر می کنم Jared انجام یک کار بسیار خوب است.”

Bednar است MacGyver در یک استتار جارچی تطبیق با هر قطعه او را بر روی دست و بدون شکایت. هیچ griping در مورد بحران هویت. بدون ترس از پرتاب rookies را به آتش کشیدند. هیچ عذر و بهانه. بدون حل و فصل.

“آنها یک هدف تیم هر شب به خصوص پس از سال گذشته اجرا حذفی,” مک گوایر توضیح داد. “(مخالفان) می دانیم که آنها کردم star-کالیبر بازیکنان که می rip تیم خود را از هم جدا اگر شما لازم نیست به آنها توجه کنید.

“او خود را به مدیریت سازمان و انتظارات و او برای مدیریت نخبگان بازیکنان هر شب. او تا به حال به تعادل کار به بقیه نسبت به دلیل مصدومیت وضعیت, و من فکر می کنم او موفق شده است که فوق العاده نیز هست. من فکر می کنم اگر شما در آن نگاه کنید, من برای پیدا کردن آن سخت برای پیدا کردن نقص در هر چیزی که او انجام داده است.”

این را در نظر بگیرید بیش از حد: اعضای MGM خط MacKinnon, Gabe Landeskog و Rantanen در یک سرعت به نظر می رسد با هم در دقیقا نصف و حتی قدرت شیفت به عنوان آنها را از یک سال پیش. و در عین حال Avs در حال حاضر به عنوان بسیاری از نقاط (90) از طریق 68 متمایل به عنوان آنها را از طریق 82 مسابقات در 2018-19.

“من فکر می کنم او یکی از underrated مربیان در لیگ در حال حاضر” مک گوایر گفت. “این بچه ها است که زندگی خود را در این لیگ آنها می گویند این مرد می داند آنچه که او انجام می دهند و او را در وصل و او آن می شود.

“اگر او دستکمگرفتهشده در حال حاضر او نمی تواند دستکمگرفتهشده در پایان این سال, من می توانم به شما بگویم که.”

او نمی خواهد که به ما بگویید که دو بار. بله Sakic خرید مواد غذایی. بله MacKinnon باعث می شود هر چیزی که طعم و مزه خوب است. اما زمانی که کفگیر می شکند و مخلوط کن منفجر طول می کشد مخصوص سرآشپز به افزایش بالاتر از ظروف سرباز یا مسافر و میل لنگ از یک وعده غذایی این رضایت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im