کیلر: اگر رشته کوه های راکی و MLB خود را دریافت نمی در عمل هم آنها را از دست بدهند بهترین طرفداران در جهان — برای همیشه لطفا برای

مایک ماهی قزل آلا تعداد که باید ترساندن هر یک از آنها را به بازگشت به میز مذاکره نیست $37.7 میلیون مرد قرارداد 2020 حقوق و دستمزد. یا 5.7 میلیون دلار است که چه لیگ اصلی بیس بال صاحبان اقتصادی پیشنهاد اصلاح خواهد که پسر بد را به.

این 44.

همانطور که در درصد است.

همانطور که در درصد از آمریکایی ها با توجه به رای گیری سایت YouGov.com که می گویند که آنها در واقع شنیده از مایک ماهی قزل آلا.

LeBron James? 92 درصد است.

Peyton Manning? 88 درصد است.

Tim Tebow? 83 درصد است.

جان Elway? 70 درصد است.

Conor McGregor? 62 درصد است.

بنابراین آره خوب بیس بال. بر روی بروید. استقرار. جرات این مرد دیگر به چشمک زدن. تف به باد. فقط تعجب نمی شود توسط چه ضربات در صورت خود را.

MLB صاحبان گریه فقیر که مزخرف. MLB بازیکنان ارتباط نمی خواهید به یک اینچ مبادا همان کسانی که صاحبان یک مایل یک بار CBA منقضی می شود در سال 2021.

سود در یک طرف. اصل دیگر است.

ما آن را دریافت کنید.

فقط حدس می زنم که باد سرگردان در وسط. دوباره.

44 درصد است.

44 درصد که شما می دانید که در واقع شنیده ماهی قزل آلا. 44 درصد که در واقع به یک موش را پشت. هنوز هم. با وجود آن همه است.

آن را قرار داده و یا shut-up در هفته است. به عنوان بیس بال درگیر در جهان طولانی ترین مسابقه خیره به هدر رفتن دور لیگ را با نیمی از یک نشانه نیست انتظار در اطراف.

NBA است که گفته می شود مصرف آن استعدادها به دیزنی جهان. NHL پرش مستقیم به postseason براکت در محل با پتانسیل میزبانی سایت ها در تماس است. حتی لیگ برتر انگلستان که در آن صاحبان نمی تواند توافق بر هر چیزی علاوه بر نحوه نور غول انبوهی از پول نقد در آتش است دوباره شروع تاریخ تعیین شده برای ماه آینده.

در ضمن غارت مانفرد است در خارج وجود دارد در سال 1948 فورد Woodie گرفتن کاملا شوربا توسط … Gary Bettman. رحمت است.

“من فکر می کنم که هر زمان که وجود دارد بحث در مورد اقتصاد عموم مردم تمایل به توصیف آن به عنوان یک مبارزه” مانفرد MLB کمیسیون پس از 2015 با سی ان ان گفت در اوایل این ماه.

“برای من شخصا به من اعتماد به نفس زیادی است که ما را در رسیدن به یک توافق با بازیکنان ارتباط هر دو که آن را امن برای بازگشت به کار و کار و کار کردن مسائل اقتصادی است که باید حل و فصل شود.”

که دو هفته پیش.

روز یادبود آمد و رفت. از صبح روز جمعه پس از انجام 28 رشته کوه های راکی خانه بازی ها 34.5 درصد از برنامه ریزی شده به طور منظم فصل خرما در Coors زمینه است.

خارج از دید.

خارج از ذهن.

آه ما را شنیده اید آره-buts. آن را به یک منطقه ای ، استانی ورزش است. اگر این بازی این است که در چنین نازک یخ پس چرا MLB پیشرفته رسانه چاپ پول ؟

در اینجا به همین دلیل: زمانی که گالوپ نظرسنجی از بیش از 1 ، 000 آمریکایی ها در ژانویه 2018 به عنوان مورد علاقه خود را ورزش برای تماشای این شوکه کننده نبود که فوتبال لگد همه را از دم یا فوتبال که در صعود.

این درجه که بیس بال حال تضعیف بیش از پنج دهه از ملی تفریح و سرگرمی به تو رفتگی در دیوار.

در میان پاسخ دهندگان با سن بالاتر از 55 سال این ورزش به پایان رسید دور شماره 2 به فوتبال با 14 درصد است. در میان کسانی که 35-54 آن زخم تا چهارم فقط هفت درصد انتهایی فوتبال, بسکتبال و فوتبال. در میان پاسخ دهندگان 18-34 همان معامله: چهارم در شش درصد است.

هیچ چیز بد باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. وینیل ساخته شده باز گشت. هک تشکر برای این بیماری همه گیر کوروناویروس, drive-ins را بیش از حد. هرگز می گویند هرگز.

اما آن را نباید یک طاعون برای مردم به شکل از چگونه به سقوط در عشق با شما بیش از همه دوباره. تنها چیزی که MLB یک کار بهتر از گرفتن مسلم از طرفداران آن هستند و آن ستاره.

که ما به ارمغان می آورد پشت به بچه ها بیش از در YouGov.com.

فون میلر? حلقه بل با 45 درصد از امریکا است.

نیکولا Jokic? 35 درصد.

نولان Arenado بهترین سوم baseman از نسل او? 30 درصد است.

مایک ماهی قزل آلا. هشت-زمان All-Star. سه بار MVP. نزدیک به 60 درصد از این کشور هرگز شنیده از مرد.

بله بیس بال. بر روی بروید. بود ماچو. آیا تکان دادن. حفظ خیره. از دست دادن این فصل است. فقط تعجب نمی شود که شما برای همیشه لطفا برای از دست دادن در طول راه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>