کیلر: Coronavirus یا هیچ coronavirus این MLB داوری ثابت می کند شما نمی نیاز به عمل جراحی برای یک مرد

هنگامی که پل Emmel بازگشت به الماس را به دست آورده اند یک اینچ از ارتفاع است. و فورلانگ از آرامش.

“من 6-پا-3 در حال حاضر حتی اگر آنها ذکر شده من در 6-2 و” دیرین لیگ اصلی بیس بال داوری و قلعه سنگ مقیم خندید. “من تا به حال به رشد یک اینچ از استخوان پشت.”

Emmel تحت عمل جراحی در ماه اکتبر گذشته به درست تعظیم پا راه رفتن. استئوتومی. اسناد اره دور در استخوان درشت نی یا استخوان ساق پا, به منظور کاهش فشار بر روی مفصل زانو. سه دهه از چمباتمه پشت صفحه اصلی صفحه ظاهر بالا و پایین در حال قتل در غضروف.

“من از 20 سال دوباره,” 51 ساله ump ترک خورده. “باید من به بازنشستگی.”

Emmel که خواستار شده است توپ و اعتصابات در این نمایش پس از ماه جولای سال 1999 نبود میله میله برای بازگشت به MLB سخت کار کردن تا زمانی که همه ستاره به هر حال. با تشکر اجتماعی فاصله و coronavirus بقیه از ما به خوبی ممکن است پیوستن به او و سپس بسته به اینکه چقدر عمل اعیان از بیس بال تصمیم به خودرا برای امتحان اماده به سرگرم کننده-حجم دهنده آب نبات.

“آن را فقط به من می دهد که زمان اضافی برای قرار دادن که 100 درصد تلاش به آنچه ما در حال انجام” Emmel گفت. “این خوب است که زمان صرف شده زمانی که ما در حال کار نمی کند, ما در حال انجام کاری برای ساختن زندگی بهتر است.”

و گاهی اوقات کسانی که لنت نقره ای تبدیل به طلای خالص.

Emmel را تمدید offseason به او می دهد زمان بیشتری برای احساسات خود: UMPS مراقبت های خیریه غیر انتفاعی که برای او به عنوان وزیر و ترنجبین, مراقبت از خدمات ارائه شده توسط گیلاس تپه جامعه کلیسا در هیقلندس رنچ که در آن Emmel صرف هر جمعه او می تواند کمک به توزیع غذا و مخلفات برای بیش از 1 ، 200 مردمی در هر ماه.

“سخت ترین قسمت در حال حاضر ما بسیاری از اجتماعی-فاصله دستورالعمل به” Emmel گفت. “پس از آن گروه 10 و یا کمتر. همه 6 فوت از هم جدا. ما همه با پوشیدن دستکش و ماسک صورت و نگه داشتن چیزهای ضد عفونی. بنابراین آن را تبدیل به یک سطح اضافی از چالش ولی ملاقات با همه خیلی خوب است.”

به جای کاربران زیاد ترنجبین مراقبت از بازار داوطلبان مانند Emmel و 16 ساله پسر رایان, کیسه و تحویل مواد غذایی به اتومبیل از طریق یک درایو از خدمات. هنگامی که آنها در حال پر شدن کیسه و یا بارگیری وسایل نقلیه جفت جوراب زنانه ساقه بلند هستند قفسه یک کار از عشق که اشغال چهار تا پنج ساعت در هفته است.

مرد هل دادن سبد مواد غذایی با نقره یال و پیراهن خاکستری کرده جهان سری سه سری مسابقات قهرمانی لیگ و دو همه ستاره بازی. چقدر سرد است ؟

“شما می دانید که زیبایی این. من فکر نمی کنم دیگر داوطلبان می دانم” گفت: Emmel یک میشیگان بومی و پدر دو. “آنها شما را به عنوان کسی که می خواهد برای کمک به دنور. آنها نمی بینم شما هر راه دیگر. و این چنین سرد چیز نمی تواند در راه معمولی. شما اینجا هستیم برای کمک به.

“من لیگ برتر داوری گرفتن سفارشات از 30 سال که چیزهایی در حال اجرا. که تنها راه آن می رود. من دوست دارم که.”

او دوست دارد که در اطراف زمین از لحاظ فیزیکی. معمولا این کشش از تقویم سال است که در آن Emmel زندگی در جاده ها, حمایت از ترنجبین تلاش های مالی و معنوی از دور به دلیل MLB سفر برنامه.

او را دوست دارد به ملاقات و خوش آمد می گوید حتی اگر بسیاری از این داستان شکستن قلب خود را به حدود یک میلیون قطعه کوچک. مانند این خانم که بازدید ترنجبین و گفت که او فرار کرده بود ونزوئلا که در آن او می خواهم به عنوان یک دندانپزشک ترک یک شغل پشت به پاک کردن تخته سنگ پاک.

“شما آمدن به ایالات متحده به دور از ونزوئلا و مدنی (قیام). شما باید چیزی و شما بیش از شروع” Emmel گفت. “مردم هنوز هم مایل به انجام است که برای یک زندگی بهتر.

“داستان که گفته شد در کتاب های تاریخ, آنها هنوز هم زندگی می کردند امروز. و فقط به بخشی از آن و به مردم که روحانی, عاطفی, نشاط بخشی, بخشی از روز خود را — من لازم نیست که کلمات آن است.”

برای هر اینچ او می دهد Emmel می شود و مایل به بازگشت بازگشت. در زمان هایی از این را ندارد عمل جراحی به یک بزرگتر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de