کیلر: Coronavirus تعقیب معادن زاج سفید از ایتالیا به Denver — و او با دیدن تاریخ تکرار

به جای قتل اژدها امیلی Garnier آغاز شده bingeing آنها. زین با یک هفته اقامت در خانه دستور او خریداری یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار و تدریس خود را به نواختن ساز زهی “به نفع حزب” توسط بیلی Eilish. سپس گارنیر و هم اتاقی او تصمیم گرفت به سرعت-سازمان دیده بان HBO را “بازی تاج و تخت” از فصل 1 به بعد.

“هیچ یک از ما تا به حال دیده می شود آن را قبل از” سابق D’Evelyn دبیرستان و معادن فوتبال آلوم گفت: از فانتزی پدیده است. “و سپس ما تا به حال دو نفر از دوستان از انگلستان که گیر شد در فلورانس است که تا به حال دیده نشده بنابراین ما می خواهم به تماشای آن در همان زمان به عنوان آنها را.

“فقط اجازه ندهید به خودتان جدا شود. حتی اگر شما مجبور به ماندن در خانه شما هنوز هم می توانید دسترسی از طریق فن آوری. شما لازم نیست که به تنهایی حتی اگر شما به لحاظ فیزیکی از هم جدا کنید.”

Garnier دیدم این اومده. همه آن را. سه هفته پیش او قفل شده بود در آپارتمان خود در شهر کمی از لاتزیو, ایتالیا گرفتار در وسط یک در سراسر کشور از اقامت در خانه فرمان.

در مارس 12, پس از یک هفته از انزوا او ساخته شده آن را بازگشت به خانه به پدر و مادر خود را’ محل در لیتلتون. تنها به تماشای همان coronavirus نگرانی و موارد شروع گسترده در سراسر طیف مقدم است.

پس از دنور شهردار مایکل Hancock روز دوشنبه دستور داد مردم محلی به جلو فروشگاه آن احساس آشناپنداری همه را دوباره و دوباره.

“این عجیب و غریب” گفت: Garnier یک مدافع با آمپولی FC زنان حرفه ای باشگاه است. “بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده چیزی است که من از دیدن (وجود دارد). این نوع از عجیب و غریب.

“آن را مانند من انجام آن را دو بار. آن را کمی مایه تاسف است, اما من حدس می زنم آن را کمی کمتر تکان دهنده بار دوم در اطراف.”

حرکت صعودی Garnier می گوید: او نشان داده شده است هیچ علائم ویروس. نه باید هر یک از هم تیمی های او در حال حاضر پراکنده در سراسر جهان. او همچنان در قرنطینه در خانه پدر و مادرش پس از بازگشت او فقط به ماندن در سمت امن است.

در حرکت نزولی دست و پنجه نرم کردن. چون در اینجا چیزی است که احتمالا در آینده بر اساس آنچه که او تجربه کرده فقط چند هفته پیش در مرکز ایتالیا:

• مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ اجازه می دهد کاربران اما تنها بسیاری از در یک زمان — و یکی در و یکی از, به عنوان مثال در مغازه های کوچکتر.

• و اگر شما رو می شود و در مورد شما ممکن است نیاز به همراه مدارک که توجیه روشن گذشت.

“شما نیز تا به حال به اطلاعات (در شما) به عنوان جایی که شما زندگی می کنند” Garnier گفت. “بنابراین اگر شما در آمپولی و آنها پیدا کردن شما در فلورانس (پلیس می شود) مانند” چه کار می کنید اینجا ؟ رفتن به خانه. داخل. آیا گسترش بود”.

از ژانویه 2019, Garnier شده است یک مدافع برای آمپولی FC مستقر در آمپولی یک شهر در حدود 48,000 حدود 30 دقیقه در غرب فلورانس و 45 دقیقه شرقی پیزا. زنان را در کنار نقش در سری آ بالاترین حرفه ای ردیف های یک شریک باشگاه به مردان در سری ب

اگر شما فکر می کنم تلاش برای دریافت مستقیم dope در COVID-19 روی حیله و تزویر است در اینجا سعی کنید که در یک محل که در آن قوانین زمین در حال لوله کشی در زبان های مختلف به طور کامل. هنگامی که این مستند از آنجا شروع شد آمپولی FC ارسال گارنیر و او هم تیمی های خود “اعلامیه” فرم را پر و با آنها در مورد مقامات مورد سوال های که در آن آنها می رویم و به همین دلیل است.

“آنها در مجموع مستند و گفتم این به چه معنی است؟’ من نمی دانم اگر کسی می دانست آنچه که واقعا اتفاق می افتد,” او گفت:. “ایتالیا خیلی کوچکتر از ایالات متحده, بنابراین من نمی دانم — آن را سخت به مقایسه کلرادو.

“این بسیار شبیه به آنچه در ایتالیا بود (در شروع ماه). ما تمام راه را به جایی که ایتالیا بود که من سمت چپ. اما ما بسیار نزدیک است.”

و نزدیک شدن همه زمان ها است. با وجود یک مستند در سراسر کشور است که میله میله به اجرا از طریق مارس 3, ایتالیا گزارش داده بود 63,927 تایید coronavirus موارد و 6,077 مرگ و میر ناشی از این بیماری همانطور که از دوشنبه

“من شنیده ام برخی از داستان های ترسناک,” Garnier گفت. “شما در بیمارستان و مردم نمی توانند در آمده و شما را ببینید. و آنها به سر می برند. آن را واقعا می شکند قلب من به شنیدن چیزهای که.

“همین دلیل است که شما می خواهید برای انجام بخشی خود را. من نمی خواهم به هر کسی که بیمار به علت داستان های ترسناک اتفاق می افتد به افراد دیگر. ما نیاز به مسئول. به خصوص نسل من. من دیده ام بسیار غیر مسئولانه مسائل است.”

Lookin’ at you, ساراسوتا.

Garnier می خواستم برای ماندن در آمپولی به آن سوار است. اما برای یک, آن روشن بود خیلی سریع که بقیه فصل قرار بود به طور نامحدود به حالت تعلیق. برای دیگری وجود دارد و تنها هشت فصل رو در خارج وجود دارد به نگه داشتن شما از قوی کردن دنگ دیوار.

“آنها را نگه داشته و از دست دادن همه چیز” Garnier گفت: ایتالیا. “قوانین سختگیرانه تر شدن بودند و شما تا به حال به یک شکل به بیرون بروید. … من قطعا احساس می کنید بیشتر از احساسی حل و فصل در خانه بیش از حد. حس ایمنی است.”

یک حس آشنایی است.

دست و پنجه نرم کردن.

“من فکر نمی کنم ما باید وحشت” Garnier گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به خوب است.

“من حدس می زنم ترسناک در همه آن است که واقعا نمی دانستند که این اتفاق خواهد افتاد یا زمانی که از آن خواهد شد بیش از. فقط به طور کلی در زندگی من من سعی کنید به ماندن در خوش بینانه با مسائل است. این چیزی است که من قصد دارم برای انجام این کار نیز هست. هر روز را به عنوان آن می آید و مقابله با محدودیت و امید برای (بهترین). من فکر می کنم تا آنجا که آن را (بدبو) مردم درک کنند که این بهترین چیز برای انجام در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im