Kartik شتی: بازیگران چهره بسیاری از بی ثباتی; برخی از همین حالا پرداخت کنید. آن را انجام و یا می میرند وضعیت

Kartik شتی: بازیگران چهره بسیاری از بی ثباتی; برخی از همین حالا پرداخت کنید. آن را انجام و یا می میرند وضعیت – شیوه زندگی

به روز شده: May 31, 2020, 08:10 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

نویسنده و کارگردان Kartik شتی اولین فیلم معاملات با یک بازیگر که بزرگترین عملکرد خواهد بود خودکشی او

Debut is the story of an actor who gets a director friend to film his death

اولین داستان از یک بازیگر می شود که یک کارگردان به فیلم مرگ او

آن دانشجو Arjun Bhardwaj خودکشی از یک مجموعه در تاج Lands End در سال 2017, اسیر در Facebook Live, که برای اولین بار ساخته شده Kartik شتی اندیشیدن بیش از افسردگی است. پس از Bhardwaj آمار ملی تیتر یک دوست خواهر خودکشی و شتی شد بازبینی توسط افکار دادن. “در صنعت سرگرمی شک خود یک مشکل است. شما به طور مداوم از خود سوال. شما از خود بپرسید اگر شما با استعداد هستند اگر شما در حال انجام کار درست” می گوید شتی که مشغول به کار به عنوان بخشی از بازاریابی خلاق تیم در AltBalaji.

شتی اول فیلم به نام اولین داستان یک سرحال بازیگر که خودکشی می اندیشد و تصمیم می گیرد به فیلم آن را به عنوان آخرین نامه خود را به جهان است.

شتی یک بریولی پسر بوده است که از چرم گاومیش فیلم از دوران کودکی است. او به خاطر تماشای آنیل کاپور-starrer Mr هند در VCR و فیلم تبدیل شدن به لحظات زندگی خود را. پدر و مادر او بودند بانکداران بنابراین ساخت آنها را درک عشق خود را برای سینما سخت بود. “اما آنها از من خواست به انجام آنچه که من دوست داشتم و می گوید:” Shetty, 32. پس از کار در سمت خلاق برای تولید خانه او می گوید: او نمی احساس نیاز به حضور در مدرسه فیلم, چرا که او یاد گرفتیم همه چیز او نیاز در زمینه.

او نوشتن رویاهای به ثمر رسید که پس از خودکشی دوست خود را به او گفت: “اگر او فقط به من گفت که او افسرده است ؟ شاید من می خواهم که قادر به کمک به او.”

Kartik Shetty
Kartik Shetty

اولین داستان Amitaj Sharma, بازی های برگزار شده توسط Reyansh Sharma, که تصمیم می گیرد که او را دوست خود سرحال کارگردان به فیلم او با پریدن از یک ساختمان. “مانند Arjun او رفت و زنده در Facebook قبل از او شروع به پریدن کرد یک ساختمان بسیار شبیه Bharadwaj که رفته بود زنده قبل از او شروع به پریدن کرد از پنجره یک مجموعه از Bandra پنج ستاره.” این فیلم در دسترس برای مشاهده در یوتیوب امیدوار به شروع یک بحث در احساسات مختلفی دست و پنجه نرم کردن با اما چند مایل به بحث در مورد. “حتی اگر ما متصل می شوند از طریق رسانه های اجتماعی ما هستند تا به تنهایی. یک ستاره بزرگ مانند Deepika Padukone صحبت کرده در مورد افسردگی. بازیگران چهره بسیاری از بی ثباتی—برخی نمی پرداخت می شود. آن را انجام و یا می میرند وضعیت حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد تا به یک خارجی. آنچه را که آنها نیاز به دانستن است که خودکشی یک گزینه نیست. و همه ما نیاز به نگاه در اطراف ما مهربانتر به مردم و عزیزان ما می دانیم که ما برای آنها وجود دارد.”

شتی تشویق است با پاسخ, خوشحالم که مخاطبان “می شود” آنچه که او در تلاش بود تا به گفتن. از او بخواهید به عنوان یک صنعت خودی اگر همه چیز به نظر می رسد و او به نظر می رسد امیدوار به آینده با وجود صنعت سرگرمی suffereing یک ضربه شدید به علت این بیماری همه گیر. “پنج سال پیش مردم رفت و شنبه در کافی شاپ ها و با حضور تصادفی احزاب از آنجا که آنها فکر می کردند که این امر آنها را نقش. حتی برخی از آنها برای مصاحبه. در حال حاضر به لطف OTT سیستم عامل و رسانه های اجتماعی وجود دارد خیلی بیشتر به کار را به انجام و فرصت های در دسترس است. در حال حاضر این دیگر یک رویا لوله. آن را ممکن است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de