کارناتاکا عکاس ساخته شده و دوربین به شکل, خانه, ‘کلیک کنید’, نام فرزندان خود را ‘کانن’, ‘اپسون’, ‘نیکون’

کانن و نیکون اقامت در یک خانه به نام “کلیک کنید” در کارناتاکا را بلگایوم منطقه.

به خانه تازه ساخته شده از عکاس زن و شوهر راوی و Krupa Hongal که شبیه یک غول دوربین DSLR نه تنها شیفته اما مردم محلی تبدیل شده است کاملا احساس در رسانه های اجتماعی.

سه طبقه دوربین به شکل خانه واقع در Shastri Nagar بیان شور و عشق به هنر عکاسی از زن و شوهر که بچه – پسر بچه – تمام شده است به نام بعد از یاد گیری مارک.

نام خود را “کانن”, “اپسون” و “نیکون” از ویژگی های برجسته در این خانه که بیرونی شبیه به یک دوربین. درست مانند یک دوربین این ساختمان دارای یک پنجره شیشه ای به شکل یک منظره یاب و دیگری به عنوان یک لنز. این ورزش گسترده نوار فیلم های فلش و حتی یک کارت حافظه.

دیوارهای خانه دیوار و فضای داخلی آن دارای گرافیک مربوط به عکاسی است.

“من عکاسی شده از سال 1986. ساختمان این خانه مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند. ما همچنین به نام ما کودکان 3-کانن نیکون و اپسون. همه این سه دوربین ، من عاشق دوربین و از این رو نام آنها را بر روی دوربین نام شرکت. خانواده من مخالف بود اما ما همچنان قاطعانه,” عکاس راوی گفت: ANI.

عکاس می گوید: زن و شوهر مجبور به قرض گرفتن پول از دوستان و اقوام برای ساخت خانه. “ما نیز به فروش می رسد قبلی ما خانه برای ساخت این خانه را,” او اضافه شده است.

Krupa گفت که آن را به رویای خود برای ساخت یک خانه مانند یک دوربین است.

“شوهر من است که یک عکاس است. آن رویای ما برای ساخت یک خانه مانند یک دوربین است. ما برنامه ریزی شده و ساخته شده است این خانه. ما احساس می کنیم در حال زندگی در داخل یک جهان متفاوت در داخل یک دوربین است. من بسیار افتخار از شوهر من,” او گفت:.

کانن خود سالمند و کودک گفت: “دوستان من استفاده می شود به از من بپرسید که آیا این نام واقعی من. در حال حاضر من به آنها بگویید بله عکاسی است که پدر من شور و شوق و از این رو او به نام من کانن.”

در رسانه های اجتماعی تصویر منحصر به فرد به شکل خانه به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای.

“این است که به نام عشق و شور” گفت: یک کاربر در توییتر.

کاربر دیگری گفت: “یک دوربین وسواس عکاس از هند به ساخت یک دوربین به شکل خانه! 49 ساله راوی Hongal صرف بیش از $95,000 ساختمان 3 طبقه که به نظر می رسد مانند یک دوربین در شهر بلگایوم در هند است.”

خانواده به نظر می رسد در واقع زندگی یک تصویر کامل رویا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de