کارناتاکا مسائل راهنمای مرحله به مرحله باز کردن در باز کردن 1 در اینجا چیزی است که باز خواهد شد

به عنوان مرکز اعلام کرد مرحله پنجم از مستند محدودیت های اصل نامیده می شوند به عنوان ‘باز کردن 1’ به کارناتاکا دولت در روز یکشنبه با صدور دستورالعمل در مورد باز شدن فعالیت های اقتصادی در دولت است.

دستورالعمل جدید دولت که همه مستند اقدامات در نیروی باقی خواهد ماند در کارناتاکا تا 30 ژوئن.

در خط با مرکز جهت مکان های عبادت مذهبی, رستوران ها, هتل ها و دیگر خدمات هتل می تواند از ژوئن 8, همراه با مراکز خرید و مجتمع های در دولت است.

تقریبا تمام فعالیت های مجاز شده است در غیر مهار مناطق با اقدامات ایمنی مناسب به دنبال مردم.

دولت در حال حاضر اظهار داشت که آن را به یک تماس در ازسرگیری عملیات بین دولت و اتوبوس پس از اخذ رضایت از کشورهای دیگر اگر چه کارناتاکا دولت شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) در حال حاضر فرض بر این عملیات با محدودیت های متعددی در محل.

با توجه به باز شدن مدارس و سایر موسسات آموزشی دولتی گفته است که رایزنی در سطح موسسه با پدر و مادر و سایر ذینفعان و تصمیم گیری بر اساس انتقادات و پیشنهادات خود را در ماه جولای.

سینما, سالن سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه بسته باقی خواهد ماند در دولت همراه با اجتماعی/ سیاسی/ ورزشی/ سرگرمی] علمی/ فرهنگی/ مذهبی توابع و بزرگ جماعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>