کارناتاکا اعلام تکمیل مستند در روزهای یکشنبه از جولای 5, تنها خدمات ضروری به اجازه

در کارناتاکا دولت روز دوشنبه اعلام کرد که کامل مستند تحمیل خواهد شد هر پنج شنبه در سراسر کشور شروع جولای 5 تا سفارشات بیشتر. به جز برای خدمات ضروری دیگر فعالیت های مجاز خواهد بود.

تمام ادارات دولتی نیز باید بسته باقی می ماند در تمام روزهای شنبه در وزارت امور خارجه با اثر از 10 ژوئیه در پی coronavirus با توجه به کارناتاکا رئیس دفتر وزیر (CMO).

علاوه بر این موجود زمان شب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 9 شب تا 5 صبح تغییر داده شده است تا 8 بعد از ظهر تا 5 صبح با اثر از 29 ژوئن.

تصمیم گرفته شد پس از کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa برگزار شد جلسه بررسی بیش از coronavirus وضعیت در دولت در روز شنبه.

“کمیسر Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) کارگردانی شده است به راه اندازی تعداد بیشتری از سبزی فروشی بازار برای جلوگیری از جمعیت در عمده فروشی سبزی بازار در این شهرستان است. افسران کارگردانی به متمرکز تخت تخصیص سیستم برای سرعت بخشیدن به بستری از COVID-19 بيمار” می خواند بیانیه CMO.

Yediyurappa کارگردانی کرده است به انتشار جزئیات dodol افسران کار برای COVID مدیریت.

“تصمیم بر آن شد تا به مسئولیت های اضافی را به مشترک کمیسیون از مناطق 8 و همچنین به تعیین KAS افسران برای کمک به آنها به منظور کاهش بار در کمیسیون و دفتر مرکزی BBMP. تصمیم بر آن شد به فایده خدمات از 180 ESI پزشکان تعیین شده توسط کار گروه و تعیین آزمایشی tahsildars به عنوان گره افسران برای COVID اختصاصی بیمارستان ها و COVID مراکز مراقبت از” بیانیه خوانده شده بیشتر است.

در این جلسه BBMP کمیسر کارگردانی شد به اطلاع رزرو از 50 درصد از تخت در دانشکده های پزشکی و بیمارستان های خصوصی. او همچنین کارگردانی به اطلاع کراوات از هتل ها و بیمارستان ها برای جلوگیری از هر گونه کمبود تخت برای درمان.

کارناتاکا در روز شنبه گزارش داد 918 جدید COVID-19 موارد مثبت و 11 مرگ و میر. مجموع موارد مثبت در حالت ایستاده در 11,923 و مرگ و میر در 19.

(با آنی ورودی)