کارل Dorrell اول بهار فوتبال شیوه در مس به احتمال زیاد به تعویق افتاد coronavirus

اولین شیوه از کارل Dorrell عصر در حال حاضر رسما در برزخ ،

مس علاقمندان مقامات گفته رسانه های جمعه که آن را بعید است که بهار عمل خواهد دوشنبه آغاز خواهد شد که در ابتدا برنامه ریزی شده به دلیل پردیس گسترده ای نگرانی خود را از گسترش coronavirus.

علاوه بر این آینده CU بهار فوتبال است مشروط بر بحث های جمعه و شنبه با Pac-12 و NCAA مقامات.

یک سناریو بودن شناور است شروع شیوه های پس از دانشگاه از بهار اجرا می شود که از مارس 21-29.

CU بهار, بازی میله میله برای آوریل 25 در فلسم زمینه نیز می تواند در معرض خطر در انتظار بحث.

وضعیت فوتبال کالج بهار تقویم در میان FBS برنامه های متفاوت توسط دولت و منطقه است. حداقل پنج ثانیه برنامه های, مهمترین, LSU هنوز تمرین این بهار آلاباما در حالی که به تازگی اعلام کرده بود که تاخیر در بهار عمل بعد از دولت اول coronavirus مورد تایید شد.

میشیگان و اوهایو دولت به تازگی خود را لغو بازی های بهار; شیوه در آبرن جورجیا و کارولینای جنوبی شده اند به حالت تعلیق و یا لغو به طور کامل.

در میان Pac-12 برنامه ایالتی آریزونا و اورگان تمرین بودند که از اوایل بعد از ظهر جمعه. USC به حالت تعلیق در زمستان فوتبال به طور نامحدود در حالی که کال گفت: آن را به حالت تعلیق در شیوه حداقل تا مارس 30.

CSU بهار در عمل نیز به عنوان یک “مایع” وضعیت قوچ ورزشی, سخنگوی وزارت, به عنوان پردیس رفتن به شکستن بهار در هفته آینده. CSU بهار دریل تحت مربی جدید استیو Addazio شروع Feb. 29 و قرار شد به اوج رسیدن در یک بازی بهار مارس 9 اما دومی تاریخ در حال حاضر آزمایشی به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de