کارینا کاپور خان می خواهد Ranveer Singh سعی کنید ‘kaftan زندگی” مانند او خود را بررسی کنید

گفتگوی بورسی

کارینا کاپور خان را آغاز کرده است ‘Kaftan سری’ در Instagram صفحه. این رو توجه بسیاری از وبلاگ که در حال اظهار نظر در پست های خود را که بیش از حد خنده دار را از دست ندهید. روز یکشنبه او نوشته شده selfie پوشیدن kaftan و گرفتن sunkissed. او نوشت:, “آیا شما بخواهید برای یکی دیگر از Kaftan تصویر ؟ هیچ. من هنوز هم آن را قرار داده ؟ بله. #ThankMeLater #KaftanSeries”. بسیاری از شادمهر دوباره در واکنش به پست.

یکی از وبلاگ بود Ranveer Singh که اظهار نظر “Bebo نمی را انتخاب کنید #kaftanlife این #kaftanlife انتخاب او.” که کارینا پاسخ داد: “@ranveersingh شما باید آن را امتحان کنید… شما هرگز نمی دانید ممکن است شما را انتخاب کنید بعد #ItsAddictive”

چک کردن پست و گفتگوی بورسی زیر:

در

width: 640px; height: 598px;

قبلا در طول یک تعامل زمانی که کارینا خواسته شده بود در مورد ازدواج نکته او می خواهم به Ranveer. این بازیگر گفت: “Ranveer کل هند می داند که چگونه با محبت شما نسبت به Deepika. شما نمی نیاز به هر گونه راهنمایی در همه. میزان عشق شما به Deepika شیرین ترین چیزی که ما را به تماشای. اما من به شما یک نکته و آن را جادویی. فقط به یکدیگر فضا و همه چیز شما می دانید را به محل سقوط.”

در ضمن در کار جبهه کارینا آینده دیده می شود در Aamir Khan starrer Laal سینگ Chaddha که Hindi بازسازی هالیوود, تلنگر, فارست گامپ. این فیلم قرار است برای انتشار در دسامبر این سال است.

در حالی که Ranveer بعدی فیلم ’83 است که در آن او نقش Kapil Dev. تاریخ انتشار این فیلم به تعویق افتاده است با توجه به کروناویروس مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>