کارینا کاپور خان سهام پتودی-Kemmu خانواده درخت ایجاد شده توسط او “زیبا خواهر زاده’ Inaaya Naumi Kemmu

در ادامه مستند, Soha Ali Khan and Kunal Kemmu دختر Inaaya Naumi Kemmu تصمیم گرفت تا فعالیت ایجاد یک پتودی-Kemmu درخت خانواده. او ساخته شده درخت خانواده با چسباندن عکس ها به شاخه های برگ دار ساخته شده توسط او. در, درخت, اولین عکس ها شامل پدربزرگ و مادربزرگ او – منصور علی خان پتودی, Sharmila Tagore (پدر و مادر Soha Ali Khan) و راوی Kemmu, Jyoti Kemmu (پدر و مادر Kunal Kemmu)

سپس او اضافه شده عکس از سها خواهر و برادر سیف علی خان با کارینا کاپور خان صبا Ali Khan, Soha و Kunal همراه با Kunal خواهر Karishma Kemmu. پس از آن می آید سیف کودکان – سارا علی خان ابراهیم علی خان و تیمور علی خان. Inaaya نیز قرار داده شده در پایین بخشی از خانواده درخت.

عکس های به اشتراک گذاشته شد توسط هیچ یک دیگر از کارینا در Instagram صفحه. او ارسال شده عکس از Inaaya برگزاری درخت خانواده بیش از حد. این بازیگر نوشت: “من خواهرزاده #FamilyForever. @sakpataudi @khemster2 @ss0176 @saraalikhan95 @iakpataudi @karishmakemmu @kemmujyoti @راوی.kemmu”.

آن را چک کنید زیر:

در

جدا از تیمور آن Inaaya است که paparazzi مورد علاقه کودک او به عنوان کلیک شده است در موارد متعدد. قبلا صحبت کردن در مورد pap فرهنگ و ستاره بچه ها که کلیک کارینا گفته بود یک مجله “من از آن متنفرم اما چه می توانیم بکنیم اما چشم پوشی از آن ؟ ما (او و شوهر, Saif Ali Khan) هر دو بر این باورند که کودکان یک محصول از پدر و مادر خود و محیط اطراف خود و در خانه ما قصد داریم به نگه داشتن آن را به عنوان طبیعی که ممکن است. خواهد شد که خود پایه و اساس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>