Kangana Ranaut صحبت می کند تا در Alia Bhatt, Taapsee Pannu, Swara Bhaskar, Karan Johar; در اینجا این است که چگونه شهروندان واکنش نشان داد

Kangana Ranaut بار دیگر صحبت کردن در قوم و خویش و قلدری در صنعت فیلم. او شده است روند پس از مصاحبه او در حالی که ساخت چند ادعا در Sushant Singh Rajput مرگ مورد.

پست Sushant Singh Rajput مرگ بر ژوئن 14, 2020, Kangana تا به حال ساخته شده یک ویدیو که در آن او را مورد سوال چگونه Alia Bhatt دریافت جایزه برای 10 دقیقه ای ایفای نقش در فیلم ” خندقها پسر در حالی که ‘Chhichhore رفت و بماند. بازیگر شفافی در همان او ادعا کرد که هر دو ‘Chhichhore’ و ‘خندقها پسر” ساخته شده به همان دفتر جعبه اعداد و در واقع ‘خندقها پسر’ فقط یک حد وسط فیلم. او مورد سوال است که اگر او می تواند دریافت ‘Padma شری’ برای ‘Manikarnika’ پس چرا دیگر جوایز. او همچنین در مورد سوال زویا اختر دریافت ‘جایزه بهترین کارگردان’ بیش از Nitesh Tiwari برای ‘Chhichhore’.

در فیلم دیگری که ممکن است ویروسی, Kangana گفت که این صنعت مردم را Taapsee Pannu و Swara Bhaskar, که, را ‘Manikarnika’ بازیگر شبیه به یک شخص دیوانه. Ranaut آنها را به نام B-grade بازیگران بیان کرد آنها به دنبال بهتر و بهتر بازیگر نقش اول زن از Alia Bhatt و سوال چرا آنها هنوز هم در رده اگر آنها عشق Karan Johar.

طرفداران شده اند در واکنش به فیلم های آن را در مشخصات خود را. Kangana نیز روند در توییتر پس از یک مدت زمان طولانی برای همین دلیل.

در اینجا ویدئوها:

Kangana Ranaut قبلا در اخبار پس از او گفت که او خواهد بازگشت او Padma شری وجود ندارد اگر اثبات ادعای خود در Sushant Singh Rajput جويد. او گفت: بنابراین در همان مصاحبه که در آن او همچنین در مورد سوال چگونه Aditya Chopra ترک Sushant Singh Rajput پس از موفقیت ‘MS Dhoni: داستان ناگفته” و Karan Johar آمد در تصویر ساخت ‘درایو’ با بازیگر برای سه سال و حتی بازیگر یک تئاتر آزاد است. Kangana به چالش کشیده برای مصاحبه با غرفه داران زندگی می کنند به بحث در مورد وضعیت بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de