Kangana Ranaut انتقاد جاوید اختر, Farhan, زویا; Vivek Agnihotri آنها را خواستار ‘پرتره از خویش و قوم پرستی’

در میان مداوم خویش و قوم پرستی بحث در بالیوود فیلمساز Vivek Agnihotri در زمان به حساب توییتر خود را در روز پنج شنبه و به نام جاوید اختر زویا اختر و Farhan Akhtar “پرتره از قوم و خویش”. Vivek شد واکنش به یک ویدئو کلیپ که در آن اختر خانواده دیده می شود ساخت ظاهر در یک نمایش به بحث در مورد قوم و خویش در صنعت سرگرمی است.

دیدن صدای جیر جیر خود را در اینجا.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر, Vivek نوشت: “Hahahahahaha. قدرتمند ترین nepotist خانواده در کنار هم و بحث در مورد قوم و خویش. مرسی. آقا tussi کمال هو. Kabhi همهمه jaise غیر خودی ko bhi bulao به kaarname batayein aapko بالیوود باندهای ke. یا مخالفت مرده است؟”

Kangana تیم نیز واکنش نشان داد و در همان و گفت: “عزیز Akhtars, #KanganaRanaut D/O AmarDeep Ranaut frm Manali evr از شما خواسته fr کار و یا به نفع ؟ به همه چیز تو تونستی به تو فرزندان hv u شنیده زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند ؟ چرا گردن کلفت کسی است و از ون تو عشق خود را تا این حد ؟ چرا شما او را به تو خانه و تهدید ، لطفا جواب این است.”

جدا از Vivek و Kangana چند دیگر کاربران توییتر به نام خانواده است. یک کاربر نوشت: “اگر Akhtars رسیدن به وزن در قوم و خویش. برخی از آینده توصیه…مسحور گفتگو با بابا Ram رحیم در زنان, ایمنی, Zakir Naik در جمعی هماهنگی مسحور گفتگو با مولانا سعد در تاج & Xi Jinping در دموکراسی است.”

Anurag Kashyap های مختلف را در همان او را بازتوییت کرد تالارهای تصاویر و نوشت: “این قوم توسط رسانه ها ..? چرا ؟ ؟ زیرا این چیزی است که شما مخاطبان می خواهد برای دیدن .. طوری نیست آن قوم با شما مخاطبان بیش از حد??”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de