Kangana Ranaut reunites با برادرزاده Prithvi در Manali; Rangoli Chandel سهام زیبا و دلفریب, عکس

Kangana Ranaut است doting عمه به او برادرزاده Prithvi پسر خواهر او Rangoli Chandel. در میان برنامه پر مشغله بازیگر باعث می شود مطمئن شوید که به صرف زمان با خانواده و کمی munchkin یک سیب از چشم او. Rangoli اغلب طول می کشد تا او در صفحه توییتر شایان ستایش و به اشتراک گذاری لحظات بین Kangana و Prithvi که بیش از حد زیبا را از دست ندهید. در حال حاضر به عنوان coronavirus ترساندن تحت تاثیر جهان, Kangana تصمیم به بازدید از خانه به خانواده اش.

در حالی که به عقب Rangoli به او در زمان صفحه توییتر و ارسال شده پرده لحظات بازیگر با برادرزاده او به عنوان به زودی به عنوان آنها یکدیگر را ملاقات کرد. در عکس, Kangana و Prithvi دیده می شود و بغل کردن و بوسیدن یکدیگر. Rangoli زیر نویس توییت بیان “Massi فقط فرود آمد در Manali و Prithu بیش از حد هیجان زده به دریافت برخی از شکلات بعد از این همه تاج همکار است که بد نیست به دلیل کرونا در حال حاضر ما نوزاد دختر با ما خواهد بود برای اولین”.

آن را چک کنید زیر:

Rangoli همچنین صحبت در مورد نوزاد دختر که او و شوهرش به تصویب رسید در حالی که پیش. صحبت کردن در مورد همان Rangoli بود توییتی در ماه فوریه این سال ، “من یک کودک من می خواهم یکی دیگر من و همسرم تصمیم به اتخاذ من می خواهم برای تشویق زوج به اتخاذ نسبت به عملیاتی برای هر یک خود را دارد اما اجازه دهید سعی کنید و به خانه برای کسانی نیز که در حال حاضر در این دنیا و اشتیاق برای پدر و مادر است.”

او همچنین نوشت: “خواهر من الهام بخش ما برای انجام این کار, آجی و من انجام تمام تشریفات امیدوارم در چند ماه ما نوزاد دختر خواهد بود با ما, Kangana به نام او Ganga. خیلی خوش شانس می شود قادر به ارائه یک خانه برای یک کودک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de