Kangana Ranaut مدعی Deepika Padukone توطئه JNU اعتراض با ‘پاکستان agent’, تحریم Sushant Singh Rajput

Kangana Ranaut ساخته شده است برخی از مواد منفجره آیات در روز چهارشنبه و متهم Deepika Padukone از توطئه علیه JNU اعتراض و همچنین تحریم بازیگر Sushant Singh Rajput. این پس از این بازیگر به تازگی گرفته شده تطبیق در Deepika تماس او را “تکرار بعد از من” باند و

رسمی توییتر دسته از Kangana تیم نوشته شده یک تصویر از یک مقاله از Deepika نه دعوت هر دو Sushant و Kangana به او اسراف 2018 عروسی به Ranveer Singh. توییت کرد که Deepika استخدام کرده بود پاکستان عامل و توطئه JNU اعتراض.

توییت خواندن “این عکس و مقاله از Deepika Ranveer عروسی آنها به نام پاکستان عامل و توطئه JNU اعتراض اما تحریم تنها دو ستاره یکی کشته و دیگری مبارزه برای بقا #justiceforshushantsinghrajput #Deepika.”

Sushant Singh Rajput درگذشت خودکشی در Bandra اقامت در ژوئن 14. طرفداران خواستار CBI پروب به مرگ مورد بیشتر مشتاقانه در حال حاضر به عنوان Sushant پدر KK سینگ ظ FIR در برابر Rhea Chakraborty در عصر روز سه شنبه به اتهام معاونت در جرم اواخر بازیگر خودکشی در Rajivnagar ایستگاه پلیس در پتنا.

در پاسخ به این رئا وکیل امروز ثبت برنامه به دیوان عالی کشور خواستار آن است که شاه ثبت شده در بیهار در برابر او منتقل می شود به بمبئی که در تحقیقات مربوط به اواخر بازیگر مرگ است که در حال حاضر در جریان است. این نرم افزار می گوید که پلیس از کشورهای مختلف نمی تواند بررسی یک مورد.

رئا را وکیل گفته است که تحقیقات در Sushant مرگ است که در حال حاضر در حال انجام در بمبئی که مردم به طور کامل آگاه از آن غیر قانونی است به صورت فایل در بیهار با توجه به همین مورد مربوط به همان حادثه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید