کین Williamson, R Ashwin بحث در مورد IPL و شور و شوق برای کریکت در هند’

Indian Premier League (IPL) بزرگترین داخلی رقابت می گوید نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون. او افزود که استاندارد کریکت بسیار بالا در سراسر مسابقات.

ویلیامسون شده اند که در عمل برای SunRisers Hyderabad (SRH) تا به حال مسابقات شروع از مارس 29. اما IPL شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“علاقه اولیه به وضوح مشاهده IPL و دیدن چگونه آن را, آن است که بزرگترین داخلی, رقابت, T20 cricket بودن نسبتا جدید آنچه که من دیدم این بود که یک فرصت برای به دست آوردن تجربه و یادگیری” ویلیامسون گفت Ravichandran Ashwin در عنکبوتی که تار میتند یوتیوب نشان می دهد با عنوان “DRS با خاکستر’.

“برای ما به دیدن شور و شوق برای بازی کریکت در هند است که یک چیز شگفت انگیز آن است که درخشان رقابت و بالا وجود دارد استاندارد بسیاری از کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار خود را برای شروع لیگ,” او اضافه شده است.

در طول تعامل با Ashwin Williamson همچنین توضیح داد که تفاوت بین پیشرو نیوزیلند و IPL حق رای دادن.

کیوی کاپیتان منجر شده بود SunRisers Hyderabad (SRH) به فینال لیگ 2018. طرف از دست داده بود این اجلاس در برابر برخورد Chennai Super Kings (CSK).

“این است که کاملا متفاوت منجر به نیوزیلند و IPL حق رای دادن در ابتدا من نمی دانم چه به انتظار اما من می خواهم به ذکر است یک رقابت خیلی میاد کاملا متفاوت با فرهنگ من در تلاش برای نگه داشتن ذهن باز است وجود دارد مقدار زیادی از تجربه در همه گروه ها آن را لذت بخش فصل منجر به SunRisers Hyderabad” ویلیامسون گفت.

“حمایت کارکنان وجود داشته اند در حیدرآباد برای یک مدت زمان طولانی و از آنها لذت موفقیت آن در مورد حفظ سبک بازی است که ما شناخته شده,” او اضافه شده است.

Williamson, بازی های برگزار شده است 41 در مسابقات لیگ تا کنون مدیریت به امتیاز 1,302 اجرا می شود به طور متوسط از 38.29.

قبل از IPL 2020, SunRisers Hyderabad اعلام کرد که دیوید وارنر خواهد بود که منجر به کنار در آینده نسخه از این مسابقات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de