کین ویلیامسون توضیح می دهد که چرا او فرستاده مارتین Guptill جیمی Neesham طی فوق العاده بیش از در سال 2019 جام جهانی

2019, جام جهانی نهایی شد مطمئنا درگیر در بسیاری از مجادلات اما نیوزیلند طرف به دست آورده میاد برای اینکه آقایان در این بازی است.

صحبت کردن در مورد فوق العاده بیش از نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون خود توضیح داد فکر روند پشت ارسال در مارتین Guptill و جیمی Neesham که پخش شد برای تصمیم گیری برنده است.

نرمال 50-بیش از عمل بین انگلستان و نیوزیلند به پایان رسید در یک کراوات و به عنوان یک نتیجه فوق العاده بیش از بازی بود برای تصمیم گیری برندگان جام جهانی.

در فوق العاده بیش از انگلستان تا به حال 15 به ثمر رساند اجرا می شود و نیوزیلند نامزد دریافت جایزه مارتین Guptill و جیمی Neesham برای رفتن به خفاش.

“من تا به حال بسیار مختصری بحث با مربی گری جای من تا به حال چند بچه ها در ذهن من است که می تواند بیرون رفتن به خفاش به عنوان ما به بت دوم در سوپر بیش از تصمیم به ارسال ضربه وابسته به چقدر ما تعقیب و کسی که کاسه است که احتمالا رفتن به” ویلیامسون گفت Ravichandran Ashwin در عنکبوتی که تار میتند یوتیوب نشان می دهد با عنوان ” DRS با خاکستر`.

“آن را در مورد خودتان با بهترین ممکن است فرصت Neesham بود ضربه زدن به توپ بسیار خوبی در سراسر جهان جام و همه ما می دانیم که چگونه قادر به Guptill واقعا از زدن توپ به بیرون از پارک وجود دارد کوتاه مرزی در یک طرف زمین. آنها هر دو quicks بین 22 متری بنابراین این کمک بیش از حد,” او اضافه شده است.

هر دو Guptill و Neesham موفق 15 اجرا می شود در فوق العاده و نهایی توپ Guptill اجرا شد-به پایان فوق العاده در یک کراوات به عنوان به خوبی.

در پایان انگلستان اعلام شد به عنوان برندگان جام جهانی بر اساس مرز-countback قانون است.

“من خالی تا به در آمده و سه و آن یک تجربه متفاوت به بخشی از هر دو Neesham و Guptill انجام یک کار خوب Jofra کماندار قابل توجه کاسه احساسات آنقدر بالا پس از نهایی آن بود تا در مسابقات هنگامی که زمان می آید و پس از اتمام آن, آن را مانند یک تخلیه احساس که همه آن را پس از اتمام. بچه ها پر شد با احساسات پس از آنچه واقعا در بیرون,” ویلیامسون گفت.

با این پیروزی انگلستان برنده خود را همیشه اول 50-بیش از عنوان قهرمانی جهان.

کین ویلیامسون بود تحسین از تمام گوشه و کنار به عنوان او برگزار شد آرامش خود را پس از از دست دادن فینال با کمترین حاشیه. کیوی کاپیتان بود نیز اهدا `بازیکن این مسابقات`.

پس از نهایی ICC تحت بسیاری از scrutinies برای تصمیم گیری نتیجه بر اساس مرز-countback قانون است.

این قانون وجود دارد قبل از مسابقات آغاز شد و ظاهرا همه تیم ها تا به حال به آن موافقت کردند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de