کامالا هریس تایید جو بایدن در حالی که جسی جکسون پشت برنی ساندرز


Kamala Harris, who took Joe Biden to task during a forceful debate-stage exchange in June, has come out to endorse him for the Democratic presidential nomination.

کامالا هریس که در زمان جو بایدن به وظیفه در طول پرقدرت بحث مرحله ارز در ماه ژوئن آمده است به تایید او برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.
عکس: پل Sancya (آسوشیتد پرس)

چه تفاوت چند ماه را.

روز یکشنبه سابق ریاست جمهوری امیدوار کامالا هریس گفت: او را “همه چیز را در قدرت من” برای کمک به انتخاب جو بایدن به دفتر در سال 2020 است.

تبلیغات

این سناتور کالیفرنیا که به نظر می رسید به یک حریف نیرومند – حداقل در بحث مرحله – قبل از ترک دموکراتیک نژاد برای ریاست جمهوری در دسامبر. 3 رسما تایید معاون سابق رئیس جمهور در نبرد با برنی سندرز برای نامزدی.

“وجود دارد هیچ کس بهتر تهیه شده از جو برای هدایت ملت ما از طریق این دوران آشفته و بازگرداندن حق شرافت و نجابت به دفتر بیضی,” او نوشت: در یک بیانیه. “او مهربان است و بی وقفه مراقبت و او واقعا گوش می دهد به مردم آمریکا.”

در توییتر هریس ارسال شده تصویری از آلاباما به مناسبت 55 سالگرد یکشنبه خونین — به ستودن فضائل بایدن.

تبلیغات

“کامالا — شما صرف کل کار خود را مبارزه برای مردمی که میرم نوشته شده است و در پشت سمت چپ — و بخشی از آن در کنار گن. از خانواده ما: با تشکر از شما” بایدن گفت: در رسانهها از او حمایت کنید.

در ضمن حقوق مدنی آیکون جسی جکسون احساس برن.

برنی ساندرز اعلام کرد که عمده حمایت در روز یکشنبه.

به گزارش آسوشیتد پرسJackson به نظر می رسد با سناتور ورمونت در طول یک کمپین توقف در Grand Rapids, Michigan و گفت: او را انتخاب ساندرز پس از سناتور کمپین ارائه پاسخ در 13 مسائل او مطرح شده از جمله حفاظت از حق رای افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و ارتکاب به قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار در دیوان عالی کشور است.

تبلیغات

“به غیر از بومیان آمریکایی های آفریقایی تبار هستند افرادی است که بیشتر در پشت و اجتماعی و اقتصادی در ایالات متحده و نیازهای ما نیست و در حد متوسط” جکسون در بیانیه ای گفت.

“مردم به مراتب پشت سر نمی گرفتن تا انتخاب معتدل ترین مسیر” سابق واشنگتن دی سی سایه سناتور ادامه داد. “پیشرفته ترین اجتماعی و اقتصادی مسیر به ما می دهد بهترین شانس را برای گرفتن و سناتور برنی ساندرز نشان دهنده پیشرفته ترین مسیر. که چرا من را انتخاب کنید به تایید او امروز است.”

تبلیغات

On Dec. 31, 1988, Bernard Sanders threw his support behind presidential candidate Jesse Jackson at a campaign appearance at Montpelier City Hall in Vermont

در دسامبر. 31, 1988, برنارد سندرز انداخت و او را حمایت نامزد ریاست جمهوری جسی جکسون در یک کمپین ظاهر در شهرستان مونپلیه سالن در ورمونت
عکس: توبی تالبوت (آسوشیتد پرس)

جکسون که ناموفق زد برای نامزدی حزب دموکرات در سال 1984 و 1988 اشاره کرد که بایدن اردوگاه دسترس نیست و یا از او بخواهید برای پشتیبانی است.

تبلیغات

هر دو سیاه و سیاسی سنگین وزن’ تاییدیه می رسند قبل از دور بعدی مقدماتی با شش کشور رای گیری روز شنبه از جمله میشیگان و می سی سی پی.

دموکراتیک ایجاد حرکت به دایره در اطراف بایدن پس از سوپر سهشنبه موفقیت در حال شکل گیری است.

تبلیغات

در میان رقبای سابق خود Amy Klobuchar پیت Buttigieg بتو o’rourke, مگا میلیاردر Mike Bloomberg, تیم رایان Deval پاتریک و John Delaney را تایید باراک حسین اوباما شماره 2.

ساندرز – که “آخرین استراو” در تقسیم رپ supergroup دشمن عمومی — دریافت تایید از آرای انتخابات ریاست جمهوری ماریان ویلیامسون و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio.

تبلیغات

هریس که در زمان بایدن به وظیفه قبلی خود بزدايد توجه مردم سیاه و سفید (به خصوص busing) به پایان رسید نامزدی است که می تواند ساخته ام او اولین زن رئيس جمهور انتخاب شد.

تبلیغات

افتخار عضو آلفا فی آلفا خواهری, Inc. گفت: امریکا “است که در یک نقطه عطف. و تصمیم رای دهندگان را در این ماه نوامبر را شکل کشور و جهان فرزندان و نوه های ما رشد خواهد کرد تا در. من معتقدم در جو بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im