Kalki Koechlin به استقبال نوزاد دختر جهان از رسانه های اجتماعی. های ردپای او دختر, Kalki رفت تا نشان دهد که او را به نام ‘سافو’. در حالی که به اشتراک گذاری ردپای Kalki در مقایسه با نوزاد دختر به ‘مادر’ پیچیده در رحم او و پرسید: برای برخی از فضا.

Kalki همچنین در ادامه برای نشان دادن احترام خود را برای زنانی که از طریق واژینال و سزارین تحویل نوزادان خود را. اشاره که ‘سافو’ الهام گرفته شده است توسط باستان شاعر یونانی به نام ‘سافو’, Kalki رفت و به قول او در حالی که در پایان پست خود.

“لطفا خوش آمدید سافو. متولد 07/02/20. او فقط صرف 9 ماه پیچیده مانند یک momo در رحم است. بیایید او را از فضا با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب و انرژی مثبت ریختن در. و احترام به تمام زنانی که از طریق شدید و وحشتناک, تجربه, تولد, توان آن را از طریق واژن و یا c بخش بسیاری از آنها اعتبار داده و یا پشتیبانی از بزرگترین چالش هایی روبرو هستند اما انتظار می رود به انجام آن را نوعی وظیفه. این فرایند طول می کشد عوارض جسمی و روانی و باید حمایت از کل جامعه را واقعا شفا دهد. و یک یادآوری برای هر و هر انسانی که در آن ما شروع شده که تشکیل شده از مولکول های کوچک به آگاه موجودات زیبا. ما بازماندگان از بزرگترین نبرد برای زندگی و هستی و باید درمان خودمان و دیگران که با عشق و احترام. “برخی می گویند ارتش سوار و یا پیاده نظام یک ناوگان از کشتی های است که منصفانه ترین چیز روی زمین سیاه و سفید, اما من می گویم آن چیزی است که یکی را دوست دارد.” ~سافو~ حدود 600BC” نوشت Kalki.

در اینجا او پست:

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Kalki (@kalkikanmani) در

برای uninitiated شاعر یونانی ‘سافو’ که مورد ستایش قرار داد از جزیره لزبوس باقی می ماند یک رمز و راز است. شعر او در ادامه به تاثیر نویسندگان به تاریخ. ‘سافو’ در نظر گرفته شده است به عنوان نمادی برای عشق و تمایل زنان به طوری که اصطلاح و جنس نشات گرفته از جایی که او متعلق و به نام او بود.

صحبت کردن در مورد قبل از تصمیم نام عزیزم, Kalki قبلا گفته Hindustan Times صبحانه “من انتخاب یک نام است که با این نسخهها کار برای هر دو جنس است و نماینده یک فرد همجنسگرا به دلیل من می خواهم فرزند من است که آزادی حرکت در زیر بسیاری از چتر جنسیتی است که ما داریم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im