Kafer: رای دهندگان باید برای پایان دادن به مالیات دهندگان لایحه حقوق طفره

سازمان دیده بان این دست که به نظر می رسد به انجام هیچ چیز نیست. آن را به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل. شعبده باز خیره شده سوی دیگر صحبت کردن در مورد آن جلب توجه خود را به آن. دست که دارای سکه است که یکی از شما قرار است برای چشم پوشی است. مدیریت مخاطبان با توجه به منحرف کردن آن از آنچه واقعا اتفاق می افتد راز تردستی.

این هنر از گمراهی است کلرادو رای دهندگان به دنبال در دست اشتباه. در حالی که منتقدان از مالیات دهندگان لایحه حقوق (تنبور) راه اندازی چشمگیر چالش های قانونی و رای گیری طرح برای از بین بردن این حیاتی قانون گذاران شده اند بی سر و صدا دور زدن آن است.

تنبور گذشت Coloradans در سال 1992 مانع از نمایندگان مجلس از افزایش مالیات بدون تصویب رای دهندگان. این قانون همچنین تضمین درآمد برای دولت است که بیش از یک کلاه (بر اساس نرخ تورم و جمعیت) است مسترد به رای دهندگان. زیرا تعبیر اصلاح کلرادو قانون اساسی مجلس نمی تواند سرهم بندی کردن با آن بدون تصویب رای دهندگان.

آن را بسیار بعید است که رای دهندگان خواهد رضایت به تغییر و یا از بین بردن تعبیر اگر از شما خواسته شد. اگر چه Coloradans رای به استراحت درآمد محدودیت برای پنج سال در سال 2005 (رفراندوم C) در سال گذشته رای دهندگان را رد کرد و اندازه گیری اساسا از بین بردن درآمد کلاه. علاوه بر رای دهندگان را رد کرده اند اما سه نفر از ایالت افزایش مالیات بر تنباکو و ماری جوانا آنلاین و شرط بندی های ورزشی قرار داده شده قبل از آنها. حتی به عنوان دولت رشد سیاسی میشن اکثر Coloradans همچنان به حمایت از تعبیر محدودیت در مالیات و هزینه.

پس از رای دهندگان نمی خواهید مالیات را افزایش می دهد و نمی خواهد خود تعبیر چک بازپرداخت قانونگذاران را در بر داشت یک راه برای افزایش مالیات و افزایش درآمد با بهره برداری از کمی شناخته شده ارائه شده در قانون است. مالیات دهندگان لایحه حقوق معاف درآمد تولید شده توسط شرکت های دولتی. شرکت دولتی متعلق به کسب و کار دریافت خواهید کرد که کمتر از 10 درصد از درآمد خود را از دولت و دولت های محلی و از طریق بودجه هزینه برای خدمات.
شرکت عبارتند از: کلرادو عمومی دانشگاه, دولت, بیمه بیکاری, برنامه و کلرادو پارک ها و حیات وحش است که از طریق بودجه شهریه, حق بیمه و هزینه های مجوز بود. این هزینه برای سرویس قرار است به صندوق شرکت’ برنامه های اضافه درآمد به صندوق به طور کلی.

زمانی که اعمال می شود به عنوان در نظر گرفته شده و سرمایه گذاری معافیت به خوبی کار می کند. کلرادو پارک ها و حیات وحش ندارد برای رفتن به صندوق های رای در هر زمان آن را در نظر دارد به منظور بالا بردن اردوگاه هزینه. مبلمان به فروش می رسد توسط کلرادو تادیبی صنایع منجر به سیستم زندان است و نه موضوع به تعبیر درآمد کلاه. متاسفانه تصمیم دادگاه را ساخته اند آن را آسان تر برای نمایندگان مجلس به سوء استفاده از ارائه. دادگاه مجاز شرکت درآمد برای کمک به صندوق به طور کلی. زمانی که دولت جمع آوری یک “هزینه” و استفاده از آن برای هدف دیگری آن مالیات است که هرگز
دریافت رای دهندگان تصویب و درآمد حاصل از این مالیات نباید معاف از تعبیر درآمد کلاه.

این که چگونه این قوه مقننه است که با استفاده از سرمایه گذاری معافیت به وضع مالیات های جدید از طریق هزینه ها و افزایش درآمد فراتر از کلاه سالانه. با توجه به حس مشترک موسسه “در سال 1993 اولین سال از تعبیر محدودیت تنها 46 درصد از کل هزینه های دولت معاف و یا $2,403 هر Coloradan در سال 2019 تورم تنظیم دلار است. در سال 2019 69 درصد از کل ایالت کلرادو هزینه های معاف از تنبور که برابر است با یک مقدار $5,787 هر Coloradan.”

میزان هزینه Coloradans پرداخت کرده است نیز افزایش یافته است. موسسه یافت “در سال 2000 هزینه به مبلغ 222 هر Coloradan در حالی که صندوق به طور کلی هزینه به مبلغ $1,174 هر ساکن ، تا سال 2018 هزینه مساوی $3,136 هر Coloradan و صندوق به طور کلی هزینه های مساوی $1,864.” هزینه کل ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. قوه مقننه ایجاد یکی دیگر از سرمایه گذاری جدید در این سال از طریق مجلس سنا بیل 215 به جمع آوری پیش بینی 130 میلیون دلار در هزینه ها از شرکت های بیمه و بیمارستان ها. از طریق باهوش و زرنگی از دست قانون گذاران و در نتیجه افزایش مالیات و درآمد بدون رضایت رای دهندگان.

تنها مراجعه رای دهندگان به تصویب یک رای گیری ابتکار عمل برای مهار سوء استفاده. ابتکار 295 را Coloradans چنین فرصتی در ماه نوامبر. اندازه گیری نیاز به رای دهندگان تایید برای شرکت “با پیش بینی و یا درآمد واقعی از هزینه ها و اضافه بهایی بیش از $100,000,000.” ابتکار عمل را تحت تاثیر قرار نمی های موجود در شرکت و یا شرکت های کوچک سازمان. این اهداف تنها فاحش ترین تعبیر runarounds که قانونگذاران ممکن است وسوسه
برای استخدام در آینده است.

در حال حاضر که ما می بینیم از طریق فریب این زمان برای پایان دادن به ناپدید شدن سکه ترفند.

Krista L. Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de