Kafer: تابستان جداسازی زمان به جای چمن خود را با آب دوستانه گیاهان

برنامه سفر در خود نگه دارد. عضویت در بدنسازی خاتمه یافته است. بیشتر کابل. اشتراک مجله لغو شد. تسمه سفت آغاز شده است. دیگر چه غیر ضروری خرید می توانم خلاص شدن از شر از بودجه بنابراین من می توانید پرداخت وام مسکن ؟ این سوالی است که بسیاری از ما می پرسید. آن را به یک تکیه سال است.

چه می شود اگر شما می تواند کاهش قبض آب خود را? شما می تواند به کاهش استفاده از آب با صرف نظر کردن از توصیه می شود روزانه هشت لیوان آب دوش گرفتن کمتر و یا تخلیه fishbowl اما پشت برش در چمن چمن نوع است. نیمی از یک خانه تک خانواری را استفاده از آب در می رود برای آبیاری چمن با توجه به دنور آب سودمند است که تامین آب برای دنور ساکنان. در تابستان Denverites استفاده تا 120 میلیون گالن در روز آبیاری چمن خود را. که مقدار زیادی از آب است.

اگر چه جایگزینی چمن با گیاهان کم آب مانند مریم گلی hollyhocks, spirea و succulents نیاز به برخی از هزینه های چشمگیر سرمایه گذاری برای خود می پردازد. چمن نیاز به نه تنها آب بیشتر از گیاهان بهتر مناسب برای آب و هوای ما به آن نیاز دارد به mowed بارور و مدیریت آفات. همیشه تعجب که در آن همه کسانی که افتضاح سوسک ژاپنی آمده در اوایل تابستان ؟ داشتن nibbled در چمن ریشه همه آنها ظهور از زیر چمن به خوردن هر چیز دیگری در حیاط.

با استفاده از آب کمتر در طول یک سال لاغر حس می کند. در حالی که خانواده و امور مالی را در طول زمان بهبود تفکر ناب است این عادت را از ذهن ما نیاز به مدیریت آب در آینده است. در یک مطالعه منتشر شده در این هفته در مجله Nature Climate Change, دانشمندان پیش بینی 7-درجه افزایش درجه حرارت کاهش خواهد یافت زمستان برف و منفی تاثیر مقدار آب موجود برای کشاورزی و سایر مصارف.

برف که سقوط در کوه های راکی کلرادو است که اساسا ما آب بانک. به عنوان آن ذوب می شود برخی از انتخابات دستگیر شده است برای استفاده های بعدی در ده ها تن از مخازن در سراسر کشور و بقیه برگ از طریق چند عمده رودخانه ها از جمله کلرادو, آرکانزاس, Rio Grande Yampa جنوبی پلت و پلت شمالی رودخانه. زندگی و معیشت بر روی این رودخانه ها است.

این 1,450 مایل طول رودخانه کلرادو و انشعابات آن slake تشنگی از 40 میلیون نفر 5.5 میلیون هکتار از محصولات زراعی و کنتس وحشی و حیوانات اهلی در هفت متحده و شمال مکزیک است. آب است که جریان از کوه های کلرادو و وایومینگ نیز تولید برق از طریق سدها و ارائه برای انسان تفریح و سرگرمی. برف کمتر به معنی آب کمتر و برای همه این اهداف است. “غرب ایالات متحده است که در یک نقطه سخت با تغییرات آب و هوایی و تغییرات در ذوب برف موثر بر منابع آب” آمده دانشگاه ایالتی کلرادو محیط زیست دانشمند ناتان مولر یکی از نویسندگان این مطالعه در طبیعت تغییر آب و هوا.

بیش از 15 سال گذشته رودخانه کلرادو جریان را کاهش 6٪. در همان زمان کلرادو و دیگر کشورهای در رودخانه کلرادو حوضه افزایش جمعیت. به مسائل بدتر تعهدات خود تحت 1922 آب فشرده در میان رودخانه کلرادو حوضه متحده می تواند نیاز به کلرادو برای صرفنظر کردن از آب بیشتر به کمتر متحده در حوضه. مگر اینکه جمع و جور است که تجدید نظر دنور می تواند از دست دادن نیمی از آن تامین آب در طول خشک نمائید.

کمی وجود دارد که متوسط Coloradan می توانید در مورد یک قرن چند دولت جمع و جور اما ما می توانید تعیین کنید که چگونه به بهترین استفاده از این آب در اختیار ما است. بدون کاهش آب برای نوشیدن و پخت و پز و حمام کردن, ما کوچک ما استفاده از آب با کاهش و یا از بین بردن چمن چمن. مراکز باغ به زودی باز کردن درهای خود را. در ضمن دنور آب دنور گیاهی باغ و CSU فرمت باید نکات و منابع آب-حکیم باغبانی در دسترس بر روی وب سایت خود را.

صرفه جویی درمصرف آب ضروری خواهد بود در طول یک نظر مالی تکیه سال است. آینده کاهش در برف از گرم شدن آب و هوا خواهد معنی تفکر ناب در مورد آب برای آینده قابل پیش بینی.

Krista L. Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im