Kafer: بنابراین در حال حاضر همه Coloradans می دانم آنچه در آن است به احساس نا امنی غذایی — نه فقط یکی در هفت از ما

اگر چه من نمی توانم به اندازه کافی مواد غذایی ؟ قضاوت با تخلیه قفسه در فروشگاه مواد غذایی این سوال در بسیاری از ذهن مردم. حتی اگر سوپر مارکت ها تهیه و به سرعت به عنوان آنها می تواند حس کمیابی است که سخت به لرزش. که نگران کننده احساس جدید نیست به همه ما است. قبل از COVID-19 گیر یکی از هفت Coloradans زندگی با ناامنی غذایی. امروز بقیه از ما طعم کمی از آنچه آن را مانند به نگران وعده بعدی غذا.

این در حال حاضر بحران فراهم می کند فرصت برای فکر کردن در مورد آنچه که ما را برای اعطا — مواد غذایی است. در ایالات متحده 40 درصد از مواد غذایی هدر رفته است. بیش از 200 میلیارد دلار از آن به پایان می رسد تا در محل های دفن زباله هر سال که در آن رتس انتشار متان و هدر رفتن انرژی و آب و مواد معدنی در آن زمان به تولید آن است.

در دنور فرد به طور متوسط می اندازد 3.2 پوند از مواد غذایی و خوراکی زباله با توجه به تحقیقات توسط منابع ملی دفاع شورای (NRDC). زباله های خانگی برای حساب 41% از دست رفته روزی در حالی که رستوران و خدمات مواد غذایی (25%) پردازنده های مواد غذایی, توزیع کنندگان, فروشنده, و دیگر مواد غذایی آماده سازی سایت (مانند مدارس و زندانها) حساب باقی مانده.

حتی به عنوان ما دور بیندازید فراوانی از روزی دیگران در حال سفت کردن کمربند خود را. هنگامی که ما بچه ها پدر و مادر ما chided ما برای خروج از سبزیجات در بشقاب: “وجود گرسنه کودکان در چین” گفتند. آنها حق داشتند اما ما لازم نیست برای رفتن در نیمه راه در سراسر جهان برای پیدا کردن مردم گرسنه. آنها همسایگان ما هستند.

ما در حال شروع به آدرس تناقض زباله و نیاز در میان ما. نزدیک به دو سال پیش این شهر و شهرستان دنور وزارت بهداشت و محیط زیست, NRDC و بنیاد راکفلر وارد همکاری برای کاهش ضایعات مواد غذایی و ناامنی غذايی خانوار بیش از نیمی از بیش از 12 سال است. آنها امید به جلوگیری از ضایعات مواد غذایی از طریق آموزش و پرورش برای نجات مازاد مواد غذایی به نفع مردم نیازمند و بازیافت تکه های غذا به عنوان خوراک دام و کمپوست.

دنور مواد غذایی طرح اقدام موفق خواهد شد به دلیل برخی از فوق العاده سازمان های غیر انتفاعی. بزرگترین این سازمان است که مواد غذایی بانک مرکزی رشته کوه های راکی. تاسیس در سال 1978 بانک غذایی توزیع مواد غذایی از اهدا کنندگان مانند فروشگاه های مواد غذایی می دهد و آن را به طور مستقیم به خانواده و یا به طور غیر مستقیم از طریق آژانس های همکار مانند بانک های مواد غذایی. در سال گذشته بانک مواد غذایی از رشته کوه های راکی توزیع 60 میلیون پوند از مواد غذایی به طور مستقیم یا غیر مستقیم به مردم گرسنه در کلرادو و وایومینگ.

هفته گذشته من در بازدید از دومین مواد غذایی بهبود سازمان در دولت ما هدر ندهید. Arlan Preblud آغاز شده ما هدر ندهید در طول رکود اقتصادی زمانی که سازمان های بشردوستانه او با شد آینده کوتاه در مواد غذایی برای توزیع. یک foodie با دوستان در خوشمزه مکان Arlan خواسته دنور restauranteurs اگر او می تواند توزیع مواد غذایی است که تا به حال نه در خدمت شده است در پایان روز و میله میله برای دفع. چه شروع با یک استیشن واگن و چند رستوران های رشد کرده به یک ناوگان از یخچال تحویل کامیون و موبایل, بازار مواد غذایی, یک انبار و 160 همکاران در هر سطح از تولید مواد غذایی زنجیره غذایی. پس از آغاز به کار ما هدر ندهید خدمت 100 میلیون نفر از, مواد غذایی, نگهداری 25 میلیون پوند غذا در خارج از محل های دفن زباله و حفظ 630 میلیون گالن آب است که می شده اند به هدر رفته است.

این هفته من خواسته Arlan ما چگونه هدر ندهید اقتباس شده است برای خاموش کردن. علاوه بر تامین سازمان های همکار که باز باقی می ماند این سازمان است و عامل درایو از طریق بازار مواد غذایی برای توزیع مواد غذایی به طور مستقیم به افراد نیازمند در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. Foodbank از رشته کوه های راکی و دیگر کمک های غذایی سازمان نیز به کار خود ادامه برای دیدار با نیازهای شما. با رستوران های بزرگ و سالن های بسته برای مدت کمتر مواد غذایی از این منابع در خواهد آمد. آن را به یک زمان خوب به مالی کمک مالی.

آن را نیز زمان خوبی برای فکر کردن در مورد اهمیت مواد غذایی پوچی از زباله و نیاز به کمک به دیگران. نه تنها ما باید فکر می کنم در مورد خانواده خود ما را زباله های مواد غذایی و همچنین ناکارآمدی در داخل تولید مواد غذایی سیستم. این COVID-19 شیوع به پایان خواهد رسید اما مشکلات اقتصادی ادامه خواهد داد و برای برخی از زمان. ما یک فرصت برای نوآوری و ساخت قابل توجه کار موجود در سازمان. در کلمات شاعر هوراس “سختی است اثر استخراج استعدادهای که در مرفه شرایطی را گذاشته خفته.” ما می توانید انجام دهید این است.

Krista L. Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de