Kafer: قوه مقننه دارای دو حزبی فرصت را برای حفاظت از آزادی بیان

به عنوان یکی از نزدیک به 500 داوطلب که در جمع آوری امضا بیش از دو هفته گذشته من تا به حال تجربه درخواست غریبه کامل خود را برای John Hancock. آن را نه به عنوان تهدید آمیز آن را به عنوان برای تلفن های موبایل; ترین خوشبختانه در زمان قلم و امضا کردند. دموکرات ها و جمهوری خواهان کارش رای دهندگان مادام العمر prolifers و prochoicers که می خواهید محدودیت حومه پیدا کرده اند, شهرنشینان و شهر کوچک denizens این طومار را امضا کرده به جای ابتکار عمل را در انتخابات منع سقط جنین پس از 22 هفته بارداری به جز در صورت نیاز به نجات جان مادر است. روز جمعه طرفداران ابتکار 120 تبدیل به وزیر امور خارجه پنج برابر تعداد اضافی امضاهای مورد نیاز برای
ابتکار عمل را به واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر.

تجربه مثبت از جمع آوری امضا وجود داوطلبان را اجرا کنید به پیش بینی نشده ، همه گیر و مرتبط با اجتماعی فاصله اقدامات را ندارد امضا جمع آوری آسان است. بدتر, برخی از امضا جمع شدند و مورد آزار و اذیت در حالی که درگیر شدن در این حقوقی و قانون اساسی فعالیت های حفاظت شده. من صحبت کردن در مورد گاه به گاه نظر تند و زننده پرتاب در, داوطلبان, اما در عمل انکار داوطلبان فضا برای جمع آوری امضا.

علاوه بر مناطق عمومی مانند پیاده رو و پارک داوطلبان حق دارند به درخواست امضا طومار در مناطق مشترک در ملک تجاری منوط به زمان و مکان و شیوه محدودیت تحت کلرادو دیوان عالی کشور سابقه باک v وست بازار Co. حق درخواست دولت و حق آزادی بیان محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی ایالات متحده. مقاله دوم قسمت 10 از کلرادو قانون اساسی نیز محافظت از آزادی بیان و “بیشتر را فراهم می کند حفاظت از آزادی بیان نسبت به متمم اول قانون اساسی” با توجه به کلرادو دیوان عالی کشور است.

در باک v وست مرکز شرکت داوطلبان با تعهد از مقاومت یک گروه مخالف دخالت نظامی ایالات متحده در آمریکای مرکزی بودند و درخواست امضا از مردم مایل به ارتکاب نافرمانی مدنی باید ایالات متحده را تشدید اقدام نظامی در نیکاراگوئه یا ال سالوادور. آن سال 1985 اوج جنگ سرد و بازار آنها را تکذیب کرد اجازه عبور از ادبیات و درخواست تعهد امضا. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در دفاع از حقوق خود قبل از دادگاه و در نهایت برنده شد.

کلرادو دیوان عالی کشور حکم داد که این تعهد از مقاومت داوطلبان حق دارند برای انجام رایگان سخنرانی فعالیت در بازار به دو دلیل. فضاهای خارج از کسب و کار جدید تبدیل شده اند مرکز شهر که در آن مردم جمع. داخلی و نوار مراکز ارائه فضا برای انواع غیر تجاری فعالیت هایی مانند دختر پیشآهنگی کوکی, فروش, Salvation Army بل ringers رای دهندگان ثبت نام تلاش و فعالیت های دیگر. آنها را تبدیل به فضاهای عمومی. بسیاری از مراکز و فروشگاههای جعبه بزرگ و فروشگاه های مواد غذایی برخی از دخالت های عمومی. آنها
اجاره پارکینگ خود را از یک شهرستان و یا برخی از ترجیحی مالیات, امور مالی یا امنیتی ترتیب با شهرستان. که مشارکت عمومی-خصوصی همراه با یک مسئولیت عمومی است. “که در آن نهادهای دولتی یا عمومی پول نشان داده شده توسط این حقایق برای کمک مالی به تایید و یا تشویق منافع خصوصی و از جمله منافع خصوصی اتفاق می افتد نیز برای محدود کردن آزادی به صحبت می کنند و به مخالفت این دادگاه ممکن است دریابید که این محدودیت اجرا گرفتار محافظ حوزه مقاله دوم, بخش 10.,” نوشت عدالت Mullarkey در تصمیم گیری.

بنابراین دادخواهان در اموال از جمله می توان به خواسته کردهاید به مناسب منطقه است اما نمی توان آنها را ترک گفته. متاسفانه برخی از مدیران فروشگاه ها ممکن است بی اطلاع و یا اشتباه در مورد این مهم حقوقی سابقه. دیگران ممکن است مایل به تبعیض خود را بر اساس گرایش سیاسی و یا فشار از خارج از گروه. طول کوتاه قانونی جلسه نمایندگان مجلس باید یک فرصت برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره. آنها باید بتوانند به صورت تصمیم دادگاه در باک v وست مینستر در مرکز شرکت در اساسنامه برای اطمینان از فضا به صورت مسالمت آمیز و آزادی بیان فعالیت های. کسب و کار است که لذت بردن از منافع عمومی (به عنوان مثال مالیاتی سرمایه گذاری, امنیت, یا اجاره نامه) و/یا ارائه یک فضای مشترک برای دیگر آزادی بیان فعالیت ها نمی تواند انکار امضا جمع آوری اموال موضوع به مدت زمان معقول شیوه و محدودیت مکانی.

حق آزادی بیان و به صورت مسالمت آمیز جمع آوری امضا برای یک رای گیری ابتکار عمل و یا تعهد به سود همه آمریکایی ها صرف نظر از ایدئولوژی و یا سیاسی اجبار.

Krista L. Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>