Kafer: نگران نباشید کلرادو است که هنوز هم متمایل به رنگ ارغوانی پس از قرار گرفتن بزرگ سوپر شنبه

یک دوست نوشته شده در رسانه های اجتماعی که به کلرادو نقل مکان کرده بود تا کنون در سمت چپ است که او با توجه به بسته بندی کیسه های خود برای, North Carolina. Tar Heel دولت این است که یک مکان زیبا با کوه های خود را barbeque بزرگ و سواحل است. مهمتر از آن دموکراتیک رای دهندگان رفتن نیست همه در یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” سه شنبه شب.

در صورتی که شما با تنظیم کردن سیاست پس از میلیاردم بلومبرگ آگهی در سه شنبه سناتور. برنی ساندرز برنده کلرادو اولیه انتخابات با 36 درصد آرا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در آمد دوم در 24% سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سوم در 19% دیابت الیزابت وارن چهارم در 18% و تشکر. Tulsi Gabbard پنجم در 1% از رای دادن.

در مجموع چپ متمایل به نامزد ساندرز و وارن دریافت 53 درصد از آراء و متوسط بیشتر نامزدها بایدن بلومبرگ و Gabbard به دست آورد 44%. بر این اساس در مجموع به نظر می رسد که بیشتر کلرادو دموکرات متعلق به جناح مترقی حزب. این تصویر اما ناقص است.

رای برای بهداشت ، ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg هر دو در نظر گرفته وزش نامزدها شمارش شدند چرا که آنها کاهش یافته است قبل از سه شنبه. اگر رای گیری های اخیر در کلرادو یک پروکسی خوب برای واقعی رای گیری Buttigieg دریافت کرده اند که حدود 11 درصد از کسانی که 484,602 اولیه آرای دموکراتیک اولیه قبل از جمعه و Klobuchar 5 درصد است. اضافه کردن این چند هزار رای دهندگان به وزش طرف و آن می شود بسیار بیشتر و حتی حرارت بین متوسط و مترقی طرف. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اما از دست رفته آرا شک بر فرض که کلرادو دموکرات با تکیه سخت باقی مانده است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که بایدن نمی سعی کنید برای برنده شدن در کلرادو. معاون رئیس جمهور متمرکز خود را از زمان و پول بر روی جارو ایالت های جنوبی در حالی که عمده دیگر نامزدها رقابت برای کلرادو. آنها برگزار شد تظاهرات در اینجا; بایدن نیست. او سرمایه گذاری در تبلیغات; آنها انجام داد. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار خریداری $7.8 میلیون ارزش های تلویزیونی تبلیغات در کلرادو و ساندرز صرف بیش از یک و نیم میلیون دلار خرید. وارن دو برابر او تبلیغ سرمایه گذاری هفته قبل از سه شنبه. او صرف $619,759 در تبلیغات در کلرادو یک مقدار دوم تنها به هزینه تبلیغات در تگزاس است. فوق العاده PAC پرداخت $400,000 برای تبلیغات از طرف Klobuchar و سابق Buttigieg حدود $200,000 هفته قبل از او کشیده.

ساندرز حامیان اشاره خواهد شد که نامزد خود را برنده 2016 دموکراتیک حزبی. حزبی نتایج نشان دهنده جهت و یا پس از آنها در قرعه کشی پرشورترین از اعضای. به طور کلی نتایج انتخابات هستند بهتر نشان می دهد. گذشته از انتخابات بسیاری از دموکرات و کارش رای دهندگان پیوست و جمهوری خواهان برای رای دادن مالیات را افزایش می دهد, رد, اجتماعی, پزشکی, طرح و سرکوب تلاش برای محدود کردن نفت و گاز توسعه است. ساندرز و وارن به نفع این سیاست.

در حالی که دموکرات ها منتقل شده اند دورتر به سمت چپ در آمریکا و در کلرادو شواهد نشان می دهد کل حزب نیست احساس برن. نه هنوز هم وجود دارد تعداد قابل توجهی از دموکرات ها در کلرادو که در درک ارزش از توسعه انرژی چرخید بالا مالیات و احترام بیمار انتخاب در پوشش مراقبت های بهداشتی.

ایران دارای یک مقدار زیادی از کار را به انجام به کسب اعتماد رای دهندگان در حالی که این مرد در کاخ سفید توییتهایی خشم. کلرادو نیست کالیفرنیا. هنوز وجود دارد و امیدواریم که از آن باقی خواهد ماند بنفش برای آینده قابل پیش بینی.

Krista Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im