Kafer: شکستن چرخه تعصب

“این جالب” آشنایی گفت: “شما مذهبی هستید اما شما باید پیچیده ذهن است.” آنچه که او به معنای به عنوان یک تعریف نشان داد قابل توجهی تعصب در برابر یک گروه بزرگی از مردم است. من در زمان تعریف با یک لبخند اما فکر “شما نیاز به دریافت بیشتر.”

من معتقدم همه ما انجام دهد.

بخشی از آنچه می سازد تعصب بسیار سخت به از بین بردن است که برداشت نادرست خود-تقویت کننده. اگر موعظه و نه بیش از حد هوشمند است که یک درک مسیحیان برای مثال هر ند فلاندر-نوع تصور در حافظه است. هر ذهن مشتاق مواجه خواهد شد که تصور می شود سبکبار توسط ایمان.

ذهن انسان فوق العاده ای در یادگیری ماشین است. متاسفانه آن را به یک زمان سخت فراموش شده خطا در ادراک به دلیل ساخته شده است در تایید تعصب. ما تفسیر تجربیات و اطلاعات به طوری که آن را تایید می کند آنچه ما در حال حاضر این باور درست باشد. اگر یکی مطرح شده است با نفرت و بیزاری نسبت به افرادی که قومیت و مذهب و یا ملیت متفاوت از خود و یا تا به حال دیگر چنین تجربیات سازنده یکی را به طور مستمر پیدا کردن شواهدی برای آن اصلی درک غلط. مخاطره اندازد اعتقادات در نتیجه تبدیل شدن به خود تداوم.

پس راه حل چیست ؟ می تواند چرخه تعصب شکسته شود ؟

یکی از مورد علاقه من مصاحبه رادیو عمومی ملی بود از یک نئو نازی ها که خود را رها نفرت انداز و در حال حاضر با این نسخهها کار به مردم از نژاد پرستی. مسیحی Picciolini تا به حال متعلق به یک فروشگاه موسیقی که در آن او به فروش آلبوم های skinhead گروههای موسیقی دیگر. بسیار به تعجب خود را در یک طیف متنوعی از مشتریان این فروشگاه به خرید موسیقی دیگر. آنها آویزان کردن و صحبت در مورد آلبوم. این گفتگوها منجر به دوستی با مردم Picciolini قبلا ناسزا. این ناهماهنگی شناختی او احساس بین ایدئولوژی و عواطف خود را دیگر نمی تواند نادیده گرفته می شود. او در کنار خود نژادپرستانه اعتقادات بسته فروشگاه و آغاز یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک به دیگران شکستن چرخه.

این مصاحبه باعث شد کمی از ناهماهنگی شناختی در ذهن خود من. شرمندگی کسانی که به جرم نژادپرستی و دیگر اشکال تعصب احساس می کند خوب است. این احساس صالح. ما همه می خواهم به این باور است که یک عمومی خوب بشود باعث خواهد شد یک تغییر از قلب است. من مطمئن هستم که آن را ندارد. آن چیزی نیست که تغییر Picciolini.

آن چیزی نیست که من تغییر. چند سال پس از 9/11 من در سفر خود به خاورمیانه است. دوستان جدید کنار برخی از احساسات منفی من نسبت به مسلمانان و اعراب. یک دوست و همچنین به آرامی من را تشویق به تجدید نظر من تعصب علیه فلسطینی ها است. برداشت منفی از منابع مختلف تا به حال آلوده من نظرات برخی از پنج میلیون مردم من هرگز ملاقات کرد. او شرمنده من اشتباه برداشت من مطمئن هستم که من می خواهم که باز شده است برای تغییر پس شرم تمایل به ماشه دفاع از خود و نه تفکر. و نه او از من دعوت به تجدید نظر بررسی فرضیات.

نژاد پرستی و دیگر انواع تعصب شنیع و باید رد در هیچ شرایط نامشخص به عنوان غیر اخلاقی و در تضاد به ملی ما creed. تظاهرات مسالمت آمیز می تواند نقش مهمی در تشویق ادارات پلیس به اخراج نژادپرستانه و بالقوه خشونت افسران. اعتراضات موثر در برقراری ارتباط در یک جامعه گسترده در مخالفت با نژاد پرستی. من مطمئن هستم که آنها به عنوان موثر در تشویق خود بازتاب در مورد تعصب است. رسانه های اجتماعی استدلال حتی کمتر احتمال دارد برای وادار غور و تعمق در قاب از ذهن است.

پس چگونه ما در تعامل با افرادی که بندر تعصب در راه است که خود را تشویق می کند و انعکاس واقعی تغییر از قلب ؟ چگونه ما دعوت مسن خاله یا دوست قدیمی که دارای چنین اعتقاداتی به بازبینی? می تواند ما را در ایجاد یک فضا برای رستگاری? من ساده لوحانه فکر می کنم که بیشتر مثبت چهره به چهره تعامل کمک خواهد کرد که شکستن مهلک چرخه ؟

Krista L. Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de