Kafer: بایدن منازعه DeGette حمایت با وجود #MeToo اتهامات

ظاهرا زمانی که شما ثروتمند و قدرتمند “شما می توانید هر چیزی را انجام دهید… گرفتن آنها توسط …” (ahem) و دور با آن. حدس می زنم تهمت درست بود در مورد آن است.

به تازگی کلرادو کنگره institutvanier تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از رئیس جمهور با هرگز هیچ اشاره ای به اتهام تجاوز جنسی علیه او. سابق سنا کارمند تارا Reade متهم کرده است او را از گرفتن او توسط فوق ذکر شده بدون اجازه. مردم او گفت که در زمان حادثه باید پا به جلو برای اثبات داستان او.

کنگره DeGette حمایت از بایدن و سکوت او در مورد اتهامات reek از استانداردهای دوگانه. دو سال پیش او به نام کریستین Blasey فورد یک قهرمان حتی اگر وجود دارد یک سطح مشابه دست دوم همخوانی شواهد به پشت او ادعا می کنند که پس از آن-دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh حمله خود را زمانی که آنها در مدرسه بالا است. “ما نمی توانیم فقط به قاضی Kavanaugh یک پاس در ادعا و رفتار” DeGette گفت. فورد ادعا می کند مورد بررسی قرار گرفت و رد کرد. DeGette باید برگزار شد در حمایت از بایدن تا Reade ادعای دریافت مشابه بررسی صلاحیت. در غیر این صورت به نظر می رسد او را به او در عبور خود را متهم به رفتار است.

حتی من نمی سرزنش کنگره برای حمایت دموکرات نامزد. تا زمانی که دولت فدرال برخوردار عظیم قدرت و پول به دست آوردن و یا حفظ قدرت را مغلوب ساختن پیشی جستن همه نگرانی های دیگر. شخصیت تنها مسائل به ما هنگامی که ما بررسی نقایص از مخالفان ما.

این نوع از بد منظر پراگماتيسم ممکن است احساس کمی ناراحت کننده در طول #MeToo دوران, اما این چیزی جدید است. کمی بیش از 20 سال پیش من تا به حال یک صندلی ردیف جلو در کلینتون استیضاح دادگاه به عنوان یک کنگره کارمند. در طول رسیدگی به چندین اتهام به نور آمد: زرق و برق دار امر با کارآموز کاخ سفید, آزار و اذیت جنسی در حالی که فرماندار و حتی تجاوز به عنف و در عین حال سازمان ملی زنان همچنان به حمایت از او. دموکرات ها من می دانستم که به نظر می رسید عدم نگرانی در مورد کلینتون اقدامات در حالی که جمهوری خواهان صحبت در مورد اهمیت شخصیت و وفاداری و حقیقت است. من نوشید که Kool-Aid و سم فقط پوشیده شده است. من در حال حاضر درک کنند که قدرت اهمیت قابل ملاحظه ای بیشتر از شخصیت. سمت چپ متمایل در حال حاضر جمعیت اقدام شد در آن بهترین بهره با حمایت کلینتون.

من را دریافت نمی اشتباه شخصیت بد می کند باید عواقب. بیل کلینتون درمان زنان خوار دفتر او را استیضاح و آزار همسر خود را به چشم انداز انتخابات. به همین ترتیب رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن نوجوانان, مطالب در توییتر, mendacity و دیگر گاو-covfefe بیگانه اند متحدان بین المللی, هزینه خواهان کرسی در خانه و تخریب دفتر. او foibles موجب ضعیف توجیه از حامیان و از حریف خود را بی پایان مروارید, محکم, نخبگان تمسخر و غلط بافندگی. بله من صحبت کردن در مورد کسانی که احمق مهبل گلابی کلاه.

فقط به عنوان دموکرات ها حمایت بیل کلینتون با وجود رفتار خود را به خاطر آنها حمایت خود را از سیاست های جمهوری خواهان را حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با وجود رفتار خود به دلیل سیاست های خود. کسانی که به حمایت کلینتون در یک موقعیت برای تنبیه کردن تهمت حامیان. در حالی که تهمت حامیان می تواند و باید اشاره DeGette دو استاندارد vis-à-vis درمان او از Kavanaugh در مقابل بایدن آنها نمی تواند انتقاد از او حمایت بایدن از رئیس جمهور است. او همان عملی تصمیم آنها برای به دست آوردن یک سیاست استفاده با حمایت از یک فرد که اسکلت را ترک کرده اند گنجه.

در حال حاضر ما می تواند به کاهش دامنه قدرت لذت می برد توسط کسانی که در دفتر بازگشت به محدود تر دولت فدرال و اجازه می دهد تا دولت های ایالتی و محلی و مردم خود را برای تنظیم امور خود را دارند. که کاهش ریسک در زمان انتخابات. مردم آزادی به یک کمی بیشتر انتخابی در انتخاب خود را از رئیس جمهور. شخصیت خواهد توجه بیشتر به دلیل سیاست فدرال خواهد ماده کمتر است.

سپس دوباره آنچه را که ما با خودمان اگر ما نمی تواند شرکت در رتبه ریا نفس فسخ و فضیلت سیگنالینگ?

Krista L. Kafer هفتگی دنور پست مقاله نویس. او در توییتر دنبال کنید: @kristakafer.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de