کابل امیدوار است برای داخل افغانستان مذاکرات طالبان رزومه توهین آمیز علیه دولت غنی

دولت افغانستان امیدوار است که طالبان را برای نشستن داخل افغانستان مذاکرات در مارس 10, حتی به عنوان گروه اعلام کرده است حملات در افغانستان به نیروهای دولتی.

صحبت به WION از کابل صدیق صدیقی سخنگوی حکومت افغانستان گفته WION “ما امیدواریم که طالبان را مطابق با تعهدات خود در توافق با ایالات متحده امضا شده در فوریه 29, که در حال برش روابط خود را با القاعده و دیگر تروریست ها و نشستن با دولت افغانستان برای مذاکره است.”

این بود تصریح کرد, توسط سخنگوی شورای امنیت ملی جاوید فیصل که گفت: “دولت افغانستان امیدوار است که در داخل افغانستان مذاکرات اتفاق خواهد افتاد.”

تاریخ برای داخل افغانستان مذاکرات اعلام شد در آمریکا-افغانستان امضا شده بیش از آخر هفته در دوحه.

نظامی کمیته امور طالبان در یک بیانیه گفت که “سفارش همه امارات اسلامی Mujahiddin یک بار دیگر شروع به فعالیت ها و حملات” علیه دولت در کابل اما هیچ حمله نیروهای خارجی.

طالبان است miffed بیش از غنی دولت گفت: آن را نمی خواهد آزادی 5000 مبارزان طالبان به عنوان پیش بینی شده در زیر با ما-طالبان معامله است. در حالی که ما تا به حال به آنها وعده داده شده به انتشار طالب آن هیچ حوزه قضایی و یا مقام در آزاد کردن این زندانیان به دولت افغانستان است.

طالبان منابع گفت: “اگر داخل افغانستان مذاکرات نیست, تحقق, را راه اندازی می کنیم و یا بهار توهین آمیز علیه” رئیس جمهور و رئیس دولت است.

توضیح داد: “ما پایبند ما طرف معامله و امید” طالبان جنگجویان منتشر شد به زودی اضافه میکند: “تنها پس از انتشار چیزهایی که می تواند حرکت رو به جلو ما متعهد به ما بخشی از معامله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im