K-pop star و TST از اعضای گروه Yohan می میرد در 28

پسر کره ای گروه TST عضو Yohan گذشت در سن 28. Yohan که نام واقعی بود, Kim Jeong-هوان گذشته خود را در روز سه شنبه. دلیل خود را برای مرگ است هنوز ناشناخته است.

این ستاره پاپ کره ای مرگ تایید شد به رسانه های محلی توسط TST رکورد برچسب KJ سرگرمی موسیقی. در این بیانیه عنوان خوانده شده, “سلام. این است TST را برچسب KJ سرگرمی موسیقی. ما غمگین هستند به رله ترین مایه تاسف غمگین اخبار. پشت در ژوئن 16, TST عضو Yohan چپ این جهان است. اواخر Yohan خانواده است که در حال حاضر در عزاداری. خانواده التماس کرد که رسانه های مقالات در مورد Yohan عبور مانند کسانی که در ساخت گمانه زنی در مورد علت مرگ او بود خودداری از احترام. ما بیان ما عمیق ترین تسلیت در نور Yohan نهایی فراق.”

با توجه به گزارش Yohan مراسم تشییع جنازه را در روز پنج شنبه. فانی خود باقی خواهد گزارش گرفته شده از قطع بیمارستان در Yonan سئول و به خاک سپرده شود در Yongin کاتولیک پارک گورستان.

Yohan به دست آورد عظیم شهرت در سال 2016 زمانی که او عضو گروه اسم. K-pop star سپس به عضویت TST که formely شناخته شده به عنوان Top Secret. گروه عناوین ساخته شده پس از آن منتشر شد آن album ‘شمارش معکوس’ در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de