عکس: شاتر

هر هفته آن را احساس می کند و در عین حال یکی دیگر از داستان بیرون می آید در مورد یک زندانی کشته شدن در می سی سی پی ، امیدوارم امشب اخبار بدان معنی است که تغییر معنی دار در راه است.

سی ان ان گزارش داد که وزارت دادگستری آغاز شده است و تحقیقات به چهار زندان می سی سی پی. این تحقیقات است که رهبری گروه های حقوق مدنی و تقسیم را شامل می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman جنوبی می سی سی پی تادیبی موسسه مرکزی Mississipi تادیبی تسهیلات و Wilkinson تادیبی شهرستان. یک بیانیه صادر شده توسط این اداره گفت:

“بررسی خواهد شد تمرکز بر روی اینکه آیا می سی سی پی بخش از اصلاحات به اندازه کافی محافظت از زندانیان از آسیب فیزیکی در دست دیگر زندانیان در چهار زندانها و همچنین اینکه آیا کافی در پیشگیری از خودکشی از جمله کافی مراقبت از سلامت روان و استفاده مناسب از انزوا در Parchman,”

تبلیغات

Parchman به ویژه تحت بررسی دقیق آن را به عنوان دیده می شود نه مرگ زندانیان در ماه گذشته به تنهایی. در اوایل ژانویه ریشه گزارش شده است که پنج زندانی درگذشت در طول هفته به عنوان یک نتیجه از باند خشونت است. وضعیت بدست آنقدر بد است که Jay-Z واصل طرح دعوی در دادگاه بیش از شرایط غیر انسانی این زندان. در علاوه بر این به باند خشونت زیرساخت های زندان است که گفته می شود ضعیف و ناتوان با فاضلاب خام پوشش سلول طبقه و زندانیان هفته انتظار برای دسترسی به دوش.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام کرد در طول دولت خود را دولت آدرس که او خواهد بود سازندگان: Parchman واحد 29. تا کنون 375 زندانیان منتقل شده اند از واحد و آنها در حال انتظار برای سلول 625 بیشتر.

کل این وضعیت نفرت انگیز و روشن چقدر وحشیانه در زندان های آمریکایی-سیستم صنعتی است. مردم اشتباه می کنند و گاهی آنها را قابل سرزنش چیز اما این بدان معنا نیست که آنها شایسته محروم از خود و بشریت است. برای هر خشونت آمیز جنایی وجود دارد کسی که در زمان خدمت برای چیزی به عنوان بی ضرر به عنوان با استفاده از یک تلفن همراه. این غیر قابل قبول است که این افراد را به زندگی می کنند در کثافت کاری و ترس برای زندگی خود را. من صمیمانه امیدواریم که که این تحقیقات منجر به تغییرات موثر در زیرساخت های این زندان است.

تبلیغات

نه زندگی را از دست داده است در حال حاضر نه بیش از حد بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de