عدالت پشت درهای بسته

عدالت پشت درهای بسته – شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 07:53 IST | انجو Maskeri | بمبئی

در حالی که این بیماری همه گیر ممکن است لازم راه اندازی دانشکده های مجازی تاز وکلا استدلال می کنند که هند نیست و آرام و در عین حال آماده شدن برای یک دیجیتال متقاطع

A file photo dated March 17, before a national lockdown was imposed across India, shows a lawyer with a protective mask at the Supreme Court in Delhi

یک فایل عکس به تاریخ مارس 17, قبل از ملی مستند تحمیل شد در سراسر هند نشان می دهد که یک وکیل با یک ماسک محافظ در دیوان عالی کشور در دهلی نو

طلاق وکیل و نویسنده Vandana شاه است و شدید مدافع مجازی جلسات. پنج سال گذشته است که او صرف انجام دور از دادگاه را تنها تقویت او ایستاده است. “من صادقانه دادگاه ها دست و پنجه نرم کردن با شرایط unhygienic,” او می گوید. این washrooms کثیف هستند این فایل ها مملو از گرد و غبار و آن را به دور از یک تجربه دلپذیر او می افزاید. زمانی که شاه به نوشتن یک مقاله برای سازمان ملل متحد در سال 2018 یک نماینده از جهانی سازمان بین دولتی تصمیم گرفت به همراه او به دادگاه. “دیدن جای او تا به حال یک سوال: آیا این مانع بهره وری از افراد مشغول به کار در اینجا?” به خاطر ارشد مشاوره با کمیسیون ملی برای زنان است.

Advocate-author Vandana Shah
مدافع-نویسنده Vandana شاه

کم بود که شاه می دانیم که یک بیماری همه گیر دو سال بعد را در جلسات دادگاه با استفاده از کنترل از راه دور, مشارکت یک واقعیت است. از آنجا که مستند تحمیل شد در ماه مارس به دادگاه عالی بمبئی و محاکمه دادگاه در ماهاراشترا شده است شنوایی تنها در موارد فوری. HC با این نسخهها کار در دو دسته یک روز به شنیدن فوری مورد انتظار برای پذیرش. در حال حاضر تابع دادگاه های غیر منطقه قرمز مناطق دستور داده شده است به تابع با 50 درصد کارکنان. در بمبئی و دیگر مناطق قرمز دادگاه تابع با 15 درصد کارکنان قدرت برای چهار ساعت در روز. “Coronavirus شیوع محوری است ما را به قرن 21 می گوید:” شاه. در یک کشور برای بدنام tareekh pe tareekh—هند تعلیق در حدود 3 کرور موارد—او معتقد است که ویدئو کنفرانس برای برگزاری جلسات سریع و موثر و ممکن است تسریع در redressal از موارد.

آنچه به منزله یک “موضوع فوری” چیزی است که دادگاه تصمیم می گیرد. “شما باید به فایل یک درخواست از طریق ecourt.gov.و سپس ذکر است praecipe یک قالب نامه ای خطاب به دادگاه به منظور به دنبال فوری آگهی موقت برجسته. اگر دادگاه فکر می کند که ضرورت است merited آنها را فهرست این موضوع در هیئت مدیره” توضیح می دهد که Ajinkya Jaibhave مدافع دادگاه عالی بمبئی و تاریخ و مشاور اتحادیه هند است. در حال حاضر در Nashik از جایی که او hails Jaibhave به نظر می رسد به صورت مجازی شنوایی برای وثیقه استفاده از یک متهم به تسلیم در Yerawada زندان در زمینه پزشکی. “او بالا, دیابت و فشار خون است و مستعد ابتلا به COVID-19. من درخواست دادگاه به او آزادی موقت به قید وثیقه تا زمان تثبیت وضعیت. دیگر مسائل فوری شامل پرقدرت اخراج مستاجران توسط صاحبخانه در طول مستند.”

Ajinkya Jaibhave
Ajinkya Jaibhave

جوان و فن آوری زرنگ و دانا Jaibhave قادر به دیجیتال انتقال یکپارچه. همین نمی توان گفت در مورد دیگر وکلای او می گوید. آسان نیست که برای آشنایی و ریتم است که همراه با سالها تجربه در دادگاه است به طور ناگهانی جامعی. مشکلات آمده است که با یک پهنای باند خطرناک خدمات و ویژگی های lacunae تنها ترکیب مشکل است. اصلی وجود دارد که مسائل تدارکاتی هم, یادداشت های مدافع Amit Karkhanis شریک در کی قانونی و همکاران LLP که ادعا می کند که تا به حال یک مخلوط با تجربه مجازی جلسات. “قضات گاهی ندارد و دسترسی به آخرین فن آوری و مکرر اختلال در ویدئو کنفرانس مریخ را تجربه کنند. در دو نوبت زمانی که من به نظر می رسد برای یک جلسه قضات مجبور به گرفتن تا با توجه به مشکلات فنی. متاسفانه, آن را به عنوان سریع به عنوان آن باید باشد.”

که کمبود اساسی این دانش در میان وکلا به ویژه در مراکز کوچک تر است که آنها را ترک rudderless بیان شد این بار شورای دهلی نو به نمایندگی از وکلا که قادر به سود VC تسهیلات با توجه به عدم وجود دانش فنی. Jaibhave می گوید: e-راحتی مراکز در حال راه اندازی در Nashik که تسهیل آنلاین پر کردن موارد و همچنین ارائه مجازی دادگاه-تنظیم برای طرفداران آمده است و استدلال می کنند. “این است که با هدف کمک به وکلا که در حال مبارزه با فن آوری دیجیتال,” او می گوید.

به تازگی رئیس دادگستری هند عدالت SA Bobde گفت: در مصاحبه ای که با عدالت می تواند به همان اندازه انجام می شود بدون روپوش و یا جماعت در حالی که ستایش با استفاده از ابزار مجازی. اما قوانین و مقررات مسائل در میان وکلا مجبور است به دادگاه عالی را یکی دیگر از بیانیه خواستار مشاوره به ارائه. “همه ما در حال عبور از زمان و جلسات مجازی توسط دادگاه را تبدیل به یک دستور روز است. در عین حال حداقل دادگاه قوانین و مقررات در شرایط از آنچه می تواند در نظر گرفته شود لباس مناسب و معقول و پس زمینه باید به دنبال توجه به ماهیت عمومی جلسات” دستور عدالت S Ravindra Bhat پس از یک وکیل به نظر می رسد در یک تی شرت در حالی که سقوط بر روی یک تخت در یک جلسه. دادگاه دادرسی دادخواست به دنبال انتقال یک موضوع در ارتباط با نگهداری و ظلم و ستم بود که انتظار اضافی در منطقه و جلسات قاضی اصل قاضی دادگاه خانواده در روری, Haryana, به دادگاه دیگری در بیهار. طرفداران ممکن است پوشیدن یک کراوات یا سفید باند تضمین ادب مناسب قبل از مجازی دادگاه با توجه به دستورالعمل. Karkhanis می گوید ترد پیراهن سفید نیز مجاز است.

موارد gaffes هستند رابطه نه فقط در هند بلکه کشورهای دیگر بیش از حد. به تازگی در طی یک ورشکستگی شنوایی تگزاس قاضی کاهش یافته است McKinsey & Co.’s درخواست برای استفاده از نهفته به قرار دادن یک دادگاه پس از مجازی شنوایی در درخواست قطع شد صفحه اصلی امنیت بوق و پارس سگ. Karkhanis به یاد خود را برای اولین بار شنوا و زمانی که او شنیده ام یک خانم مشاور شناسایی قضات در زبان در حالی که صحبت کردن با او ، “او نمی دانستم که میکروفون نبود در قطع” او به یاد می آورد. حواس او را پرت در طول شنوایی هستند به شدت رایج است.

Amit Karkhanis
Amit Karkhanis

در حالی که شاه و خانواده ممکن است برعلیه ریشه به صورت مجازی در دادگاه وجود دارد بدون در نظر گرفتن این واقعیت است که آنها کسل کننده تجربه ارائه یک مورد. محاکمه یک شکل از تئاتر و وکلا هستند مانند بازیگران, او فکر می کند. “ما با استفاده از عطف به تقاضای توجه و متقاعد کردن ما با تن صدا. تحویل و gesticulation مهم است. این یک شکل از داستان سرایی.” مدافع Siddharth Jaiswal می گوید: او بشدت نتواند “پرنیان” از دادگاه. “هنگامی که شما در حال صحبت کردن—و حتی زمانی که شما هستند—شما در حال چیدن نشانه های بصری عبارات وضعیت و حرکات دست در اطراف شما اتفاق می افتند. شما تنظیم استدلال خود را بسته به اینکه چگونه داوران واکنش است. در یک VC, شما نمی قادر به ضبط های ظریف,” او می گوید.

بسیاری بر این باورند که تصویب تکنولوژی ویدئو کنفرانس در جلسات دادگاه ممکن است محدود به مدت حاضر با بحران داده شده که ما فاقد زیرساخت های لازم است. در حالی که آن را ممکن است لازم باشد در لحظه مجازی دادگاه نمی تواند جای باز کردن دادگاه به سیستم قضایی دولت معتقد است مدافع سانجی Singhvi ارشد مشاور دادگاه عالی بمبئی. فعلا طرفین دعوا نیستند ضروری به جلسات مجازی. “این فقط یک سوال از شنیدن اما همچنین در مورد عدالت است. شما نمی توانید به عدالت انجام می شود در یک اتاق بسته است. شما نیاز به شفافیت و پاسخگویی در نظام عدالت.” او به عنوان مثال از panchayats در این روستا که برگزار شد در باز به طوری که کل روستا می توان به مستراح. دسترسی نابرابر به تکنولوژی نیز یک عامل است که باید به حساب گرفته شود می افزاید: Singhvi. “پایین 50 درصد از جمعیت قادر به آن دسترسی داشته باشید. از این رو من فکر نمی کنم آن زمان به جای ما دادگاه با فن آوری دیجیتال برای دراز مدت است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de