‘فقط fitti-hui قهوه که رفت خارج از کشور برای تحصیلات عالی’: چگونه سرخپوستان احساس در مورد Dalgona قهوه

رسانه های اجتماعی یک دیوانه مکان و در هر حال حاضر و پس از آن شما پیدا کردن برخی از روند های ویروسی. پس از ‘چالش فاز در حال حاضر شهروندان می رویم دل شکسته بیش از ‘Dalgona قهوه’. می شود آن را Instagram, Twitter و یا Infinite در همه جا شما می توانید پیدا کردن مردم در ساخت این قهوه و نمایاندن زینت آن است.

‘Dalgona’ به عنوان نام برای تلفن های موبایل بسیار عجیب و غریب و ترشح بزاق. اما برای ما سرخپوستان آن است که ‘ghar ghar ki khanani’.

بله قهوه است که ویروسی در رسانه های اجتماعی همان است که به طور منظم قهوه است که شما در خانه خود را هر روز.

روند ساخت Dalgona قهوه ساده است. همه شما باید انجام دهید این است که به مخلوط قهوه و پودر خرد شده شکر در آب گرم. سپس شما قرار است به ماهوت پاک کن زدن آن و یا ضرب و شتم مخلوط با یک قاشق تا بافت آن تغییرات به کف مخلوط. اضافه کردن که به شیر سرد و یخ را در یک لیوان و بالای آن را با کف قهوه رب.

در حالی که #DalgonaCoffee زده است تا طوفان در رسانه های اجتماعی با ویدئوها و تصاویر از کسانی که تلاش کرده اند آن جاری شدن سیل در اینترنت میبینم احساس “آن را فقط jaye thomas هوی قهوه که رفت خارج از کشور برای تحصیلات عالی’.

در اینجا چگونه شما می توانید این قهوه…

Dalgona قهوه – قهوه است که مصرف اینترنت توسط طوفان. DAL-GO-NA – این کلمه در واقع از یک کره جنوبی خیابان میان وعده غذایی که مانند آب نبات تافی و خمیر از آن است که بسیار شبیه به نگاه و طعم این قهوه است. این جایی است که آن را می شود نام خود را از! من تا به حال به آن را و ببینید که برای خودم چه بود تمام وزوز در مورد! آن را منفجر ذهن من است. آن را بسیار ساده یام و بنابراین رضایت بخش! . . بچه ها این دستور بسیار ساده است. همه شما نیاز دارید این است که : قهوه فوری – 2tbsp (هر نام تجاری خوب است! من استفاده می شود Bru قهوه فوری) شکر – 2tbsp آب گرم – 2tbsb شیر و برخی از یخ است. . روش : در یک کاسه مخلوط کردن اضافه کردن قهوه و شکر و آب گرم. ماهوت پاک کن زدن آن را تا زمانی که شما نرم قله. شما می توانید با استفاده از یک مخلوط کن/همزن دستی اگر شما دسترسی به آنها را. من با استفاده از یک ماهوت پاک کن زدن به طور منظم و در آن زمان من 25 دقیقه به آن قله های نرم. در یک لیوان شیر اضافه کنید برخی از یخ و بالای آن را با این مخلوط مخلوط. که تمام است. آن را نرم و ابریشمی, خامه, خوشمزه, قهوه! و کاملا به ارزش آن!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Srushty Ladegaam | حیدرآباد (@hyderabadfoodtrip) on

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im