قاضی رد بازجویی پلیس شرکت افترا کت و شلوار در برابر Ava DuVernay و Netflix برای زمانی که آنها را ببینید ما


Ava DuVernay attends Netflix’s “When They See Us” Screening & Reception on August 11, 2019, in Hollywood, California.

Ava DuVernay حضور Netflix بکشد “زمانی که آنها به ما مراجعه کنید” غربالگری پذیرش و در 11 اوت سال 2019 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: چارلی Gallay (گتی ایماژ برای Netflix)

یک احمق دعوی کردن; یکی به رفتن.

بازگشت در ماه اکتبر 2019, John E. رید و همکاران ثبت افترا کت و شلوار در برابر Ava DuVernay و Netflix بیش از علامت تجاری خود را بازجویی پلیس روش برجسته در streamer محبوب سری محدود زمانی که آنها به ما مراجعه کنید. تکنیک شناخته شده به عنوان رید روش شده تلقی به عنوان بحث برانگیز توسط چندین منتقدان با توجه به نقش آن در غلط پذیرش و به تصویر کشیده شد که از جمله در این مجموعه است.

تبلیغات

اما یک قاضی انداخت صورت دوشنبه. دادگاه اعلام کرد “در حمایت از متهمان Netflix, Inc. Ava DuVernay و آرایه داد, Inc., و در برابر شاکی احسان جان رید و همکاران،”

“از آنجا که متمم اول قانون اساسی محافظت غیر واقعی اظهارات (و چرا که نه متهمان Ava DuVernay و نه آرایه داد Inc. کافی است حداقل تماس با ایالت ایلینویز برای توجیه haling آنها را به دادگاه اینجا) رید شکایت رد شده است,” ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Manish شاه از منطقه شمال ایلینوی بخش شرقی نوشت: در یک جهت به دست آمده با مهلت.

زمانی که آنها به ما مراجعه کنید -Kevin Richardson – بازجویی پلیس کلیپ / YouTube

“اگر این روش به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان رید می گوید: این اثر نقد شده است احساس خوبی فراتر از ایلینوی مرزهای خود با” شاه ادامه داد. “برای پیدا کردن که DuVernay باید haled به دادگاه در اینجا چون او با انتقاد از روند فروش می رسد توسط یک شرکت است که اتفاق می افتد به واقع در ایالت ایلینوی خواهد بود به توهین به مفاهیم سنتی از بازی جوانمردانه و قابل توجهی عدالت است.”

این حکم می آید کمتر از یک هفته پس از سابق شهر نیویورک دادستان لیندا Fairstein ظ مشابه طرح دعوی در دادگاه در برابر مدیر و همکاری نویسنده (همراه با نویسنده Attica Locke) و جریان پلت فرم و درخواست برای “یک عذرخواهی حذف از صحنه ها او تماس غلط و سلب افزود که برچسب سری به عنوان یک انزجار و نه یک داستان واقعی است.”

تبلیغات

در مهلت Netflix بیانیه روز دوشنبه حکم کوتاه و شیرین بود اشاره کرد: “ما خوشحالیم که دادگاه پیدا کرده است به نفع ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de