Jr NTR, Ram Charan, Alia Bhatt را ‘RRR’ پوستر حرکت به رونمایی شود در میان coronavirus مستند

SS Rajamouli آینده کارگردان است RRR است که یکی دیگر از magnum opus در ساخت. ستاره فیلم Jr NTR و Ram Charan در نقش برجسته و Alia Bhatt به عنوان زن منجر شود. این شهر همچنین دارای Ajay Devgn در یک نقش محوری و عکسبرداری شده است اتفاق می افتد در نوسان کامل است. در حال حاضر آن متوقف شده است در حالی که با توجه به ادامه شیوع کروناویروس. که متوقف نشده سازندگان از دادن یک به روز رسانی جدید از RRR به طرفداران.

سازندگان در زمان خود را به صفحات رسانه های اجتماعی و اعلام کرد که این حرکت پوستر RRR تمام مجموعه رونمایی شود فردا که, مارس 24 سال 2020 است. آنها با ارسال یک عکس که در آن دو دست دیده می شود یکی آب و یکی دیگر در آتش است. رسمی توییتر صفحه RRR نوشت: “تعیین شده برای این عنوان آرم و پوستر حرکت از @RRRMovie فردا. ایمن ماندن. اقامت هیجان زده! #RRRMotionPosterTomorrow @ssrajamouli @tarak9999 #RamCharan @ajaydevgn @aliaa08 @OliviaMorris891 @dvvmovies”

آن را چک کنید زیر:

اولیویا موریس ثور مشهور بازیگر ری استیونسون و Alison Doody نیز طناب در نقش های مهم. این فیلم قبلا رفتن به ویژگی های دیزی ادگار جونز مقابل Jr NTR.

RRR شد میله میله برای اکتبر سال 2020 انتشار. اگر گزارش این است که به اعتقاد سپس با توجه به گسترده پس از تولید کار و VFX از تاریخ انتشار RRR رانده شده و پیش رو برای ژانویه 8 سال 2020 است. صحبت کردن در مورد نام RRRدوره درام گزارش با عنوان “Raama Roudra Rushitam’ در تلوگو است که تقریبا ترجمه شده به زبان انگلیسی به عنوان ‘افزایش شورش انتقام’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im