JOINFILMS: درب خود را به Bollywood Dreams!

JOINFILMS: درب خود را به Bollywood Dreams! – شیوه زندگی

انتشار: May 23, 2020, 16:41 IST | همکاری محتوا | بمبئی

JoinFilms یک high-end مفهوم توسعه یافته برای حمایت واقعی افراد با استعداد در سراسر طیف نه تنها از طریق آموزش و پرورش بلکه از طریق دانش و آگاهی عملی

اگر شما رویای یک حرفه ای در کسب و کار فیلم این است که زمان مناسب برای رفتن به آن را با ‘JOINFILMS’ یک کانال یوتیوب اجرا شده توسط محبوب استعداد مربی و فیلم تجارت مشاور Virendra Rathore. کل بالیوود شد و در حال حاضر به felicitate او را به عنوان بهترین مربی در صنعت فیلم در دادا صاحب Phalke فیلم بنیاد جوایز. او معتقد است در گفت: “هنگامی که زندگی به شما لیمو.”بنابراین توصیه او این است که به جای نشستن در خانه بیکار را انتخاب کنید مورد علاقه خود حرفه و کار نسبت به آن. و اگر آرمان خود را بالیوود, اگر شما می خواهید به یک بازیگر, موسیقی, مدیر, ویرایشگر, خواننده, نویسنده, فیلم بردار, پس از آن او است و به شما کمک کند.

JoinFilms یک high-end مفهوم توسعه یافته برای حمایت واقعی افراد با استعداد در سراسر طیف نه تنها از طریق آموزش و پرورش بلکه از طریق دانش عملی. برنامه های خود را طراحی شده برای ارائه در کار آموزش و خدمات برای شروع در صنعت فیلم.

برای شروع با Rathore سر انجام زندگی می کنند حرفه ای فیلم جلسه مشاوره هر روز در ساعت 5 بعد از ظهر در JoinFilms کانال یوتیوب. این کانال به خصوص اختصاص داده شده به درس های تصویری در هر شغل و حرفه ای مرتبط با صنعت فیلم. علاوه بر این کانال همچنین ارائه مصاحبه با مشهور استعدادها در این صنعت در سراسر طیف مانند فیلم های تلویزیون, رسانه های دیجیتال, و غیره. از توسعه مناسب-مجموعه مهارت برای یادگیری اسرار تجاری این JoinFilms کانال یوتیوب به شما می دهد یک شروع زود هنگام نسبت به آنچه که می تواند پربار حرفه ای ساخته شده از زرق و برق دار می پروراند.

تحقیقات خود را برای یک فیلم حرفه ای نیز می تواند شروع JoinFilms برنامه به خصوص از زمان مستند ارائه شده شما زمان کافی برای فراغت. در اثر JoinFilms یک توقف راه حل برای تمام شک و تردید خود را به خصوص پس از Virendra Rathore شما فراهم می کند اطلاعات در دسترس نیست با هر مربی در این شهر است.

JoinFilms سریعترین رشد پلت فرم برای فیلم مانند علاقه مندان و همچنین علاقمندان فیلم که می خواهید در عمق اطلاعات در مورد یک حرفه ای در بالیوود. Virendra Rathore می گوید: “این روزها از آن آسان است به راه رفتن در جاده ها که شما نمی دانید که چگونه به راه رفتن. طرح رویاهای خود را که شما فکر می کنید هرگز نمی تواند به حقیقت می پیوندند.” Rathore کانال یوتیوب نزدیک به یک میلیون مشترک در علاوه بر این به سیستم عامل های دیگر مانند Facebook, Instagram, Twitter, Quora, Infinite و LinkedIn. Virendra در حال حاضر رسانه های اجتماعی افراد مشهور, که مهارت های ارتباطی و قاطعانه موضع او را ساخته اند انتخاب محبوب به عنوان یک مربی.

بیشتر Rathore خود را تولید خانه JoinFilms تولیدات جایی که او شده است به طور فعال در تولید محتوا برای دو دهه گذشته. در میان فیلم های او تولید کرده است که تا کنون وجود دارد ‘همسر Hai Toh زندگی چینگ های’ و Bhojpuri از ویژگی های ‘Dulha ببو.’ علاوه بر این JoinFilms نیز تولید سمعی و بصری محتوا برای مشتریان شرکت های بزرگ مانند تکیه Jio Maruti Nexa, CISF و دیگران.

صحبت مشتاق جوانان Rathore می گوید: “باور بر این بوده است که برای پیوستن به فیلم شما نیاز به پدرخوانده اما در حال حاضر آن است که ممکن است برای همه واقعا با استعداد مردم از تمام جنبه های زندگی هر جای شهر یا روستا برای پیوستن به طیف وسیعی از مشاغل در صنعت فیلم از طریق به موقع اقدام نگرش درست و عشق به این حرفه شور و شوق و مناسب صنعت آموزش است.”

Virendra Rathore نیز خود را نگه دارید گرا حرفه ای از کارگاه های آموزشی در روزهای آینده در شهرهای کوچکتر مانند رانچی و دهرادون. استفاده از هر دو JoinFilms برنامه و JoinFilms کانال یوتیوب به آماده شدن برای یک حرفه ای در سینما و رسانه صنایع. هنگامی که قفل شده است بیش از, شما خواهد بود به خوبی آماده به کشتی سوار در یک رویای حرفه ای.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de