John Cornyn سرزنش Coronavirus چینی ‘فرهنگ’ است که تنها 3 نژادپرست ترین چیزی که یک جمهوری خواه گفت: امروز


Illustration for article titled John Cornyn Blaming Coronavirus on Chinese Culture Is Only the 3rd Most Racist Thing a Republican Said Today

تصویر: توییتر (تپه)

ما در نهایت برخی از خبر خوب از این coronavirus بحران است.

معلوم, من نژاد پرست نیستم.

در حالی که من مشکوک که به اتهام نژادپرستی معکوس وضع شده علیه من بودند مزخرف گروهی از جمهوری خواهان رفت و همه را در سرزنش رئیس جمهور خود را ناتوانی در مهار coronavirus در مردم چین حتی با این استدلال که آن را OK برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مراجعه به submicroscopic مواد بدون گواهی تولد و یا مهاجرت مقالات به عنوان “چینی virus.”

تبلیغات

در روز سه شنبه خبرنگار CBS Weijia جیانگ نشان داد که یک مقام کاخ سفید با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “کونگ آنفولانزا” در مقابل او اضافه کرد: “باعث می شود من تعجب می کنم آنچه که آنها خواستار آن پشت سر من.”

تبلیغات

دانستن مردم سفید مثل من (و نه همه مردم سفیدفقط مردم سفید) شما می دانید که آنها نه تنها به سرقت برده این شوخی از یکی از همکاران خود (من حدس می زنم استفان میلر) اما آنها نیز منتظر دائما در زمانی که آنها برای اولین بار آن را شنیده و آنها نمی تواند صبر کنید برای استفاده از آن. هنوز هم این توهین نژادپرستانه خواهد بود را تحت الشعاع قرار داده و در کمتر از 24 ساعت توسط برجسته تر خواهان استفاده می شود که بیشتر آتش زا و بس.

خورشید تا به حال حتی peeked در طول افق زمانی که رئیس جمهور و حوثیها Grand Wizard دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توییتر گرفت و با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “چینی virus.”

تبلیغات

در یک smug نمایش رایش سوم مانند تحقیر ساخته شده است که خزیدن پوست من تهمت دو برابر کردن سفید supremacist صدای جیر جیر. هنگامی که خبرنگار پرسید: چرا او ادامه داد: برای استفاده از این لکه دار کردن او توضیح داد که آن را “نه نژادپرستانه” از آنجا که این ویروس در واقع “می آید از کلمه.” (که نه تایپی. این که چگونه او مدعی آن است.)

تبلیغات

بعد از آن در روز, اما هنوز قبل از ظهر (به دلیل نژاد پرستی بهتر است در صبح هنگامی که آن را هنوز هم تازه) تهمت مشاور و microwaved Cruella de Vil عروسک کلیان کانوی dodged سوال که آیا عبارت “کونگآنفولانزا” شد با درخواست Yamiche Alcindor که گزارش نداد داستان به فاش کردن مقام کاخ سفید ساخته شده است که به نظر. مصمم توسط حماقت از اظهارات کانوی رفت و با تمام نژادپرستانه توسط توضیح داد که چرا او نمی تواند نژادپرستانه چرا که او قبلا درگیر در یک مقاربت جنسی با آسیایی, مردی که تولید فرزند برای او—برای برخی از دلیل می داند دقیق درصد در DNA خود را:

تبلیغات

اگر شما نمی فهمم چرا او خواهد آورد تا کودکان خود را fractionally فیلیپینی میراث هنگامی که بحث در مورد چیزی در مورد چین, شما تنها نیستید. من حدس می زنم آن همه چیز به کلی چین فیلیپین و ژاپن و…wهو مراقبت کنید ؟ من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که آن را به رنگ سفید است که همه که مهم است.

اما کسانی که سگ سوت ساخته بهداشت ، جان Conryn (R-تگزاس) بعد از ظهر mop حتی بدتر است. Cornyn بود در گوشه ای با یک خبرنگار و توضیح داد که “چین مقصر است چرا که این فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ و چیزهایی مانند آن.”

تبلیغات

“این ویروس ها در حال انتقال از حیوان به مردم” Cornyn گفت: نازی-ly. “و به همین دلیل چین شده است منبع بسیاری از این ویروس شبیه به سارس مانند MERS از آنفولانزای خوکی.”

تبلیغات

“ما در حال صحبت کردن در مورد برادر” او افزود: “ما در حال صحبت کردن در مورد چین که این ویروس ها نشأت گرفته از و ناشی از این بیماری همه گیر.”

اول از همه مردم سفید (و برای من به معنای واقعی کلمه به این معنی تمام مردم سفید ) شما هستند و نه از نظر ژنتیکی احساسی یا روانی مجهز به تعیین اینکه آیا یا نه چیزی نژادپرست است. شما بوده ام به بد در آن از آغاز زمان تا به تا و به حرف ما را برای آن.

تبلیغات

ثانیا من فقط اطلاع توسط ویرایشگر من که COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus که من مورد مناقشه چون من جایی خوندم که coronavirus نوشته بود “رمان است.” من آن را در آمازون به تلاش برای پیشسفارش آن را با هیچ شانس—و نه حتی بر اساس “Dat رونا” با نام مستعار در شهری تخیلی. که چگونه بسیاری از نام مستعار این چیزی است. ما نمی نیاز به هر گونهبیشتر!

خوب اگر ویروس بود نژادها و اقوام, سپس, مشخصات فنی هر کسی که بیمار است و از COVID-19 میلیون ها نفر از ویروس ها در داخل بدن خود را که تکرار یکی از آنها به احتمال زیاد مواجه می شوند در امریکا است. و هر کس می داند که اگر شما در حال متولد در خاک آمریکا, شما به طور خودکار یک آمریکایی. به علاوه فرد با ویروس صاحب این ویروس که بدان معنی است که فرد تعیین کننده در این مسابقه از ویروس. برای مثال اگر شما به بررسی مدفوع است که spews از کلیان کانوی دهان شما می خواهم برای دیدن آن است که 28 درصد شیطانی و 72 درصد از هر کدام شرقی کشور اروپایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خریداری شده خود را کمی استفاده می شود مقعد از.

تبلیغات

اما ویروس ها ندارد و نژادها و یا اقوام.

اگر ما می رویم به استفاده از این منطق پس من قطعا هستم نژادپرستانه زمانی که من مراجعه به بیماری عفونی است که در سراسر امریکا باعث این بیماری همه گیر از “تنفر نژادی” و “اقتصادی اضطراب” است که به ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نمی شود آن را نژادپرستانه اگر من اشاره به آن را با نام مستعار خود

تبلیغات

“سفید virus.”

به اشتباه با نام جدید برای نژادپرستانه جمهوری خواهان:

“لعنتی احمق.”

در واقع آنها را تماشا احمقها ،

آن را بخشی از فرهنگ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im