جان Bermingham سابق سناتور ایالت کلرادو استفاده از زمین کمیسر می میرد در 96

John R. Bermingham سابق سناتور ایالت که دفاع و پشتیبانی نرم افزار-انتخاب حرکات و علل محیطی و که در خدمت به عنوان کلرادو استفاده از زمین کمیسر روز جمعه درگذشت علل طبیعی. او 96.

در سال 1967 دیابت Bermingham یک جمهوریخواه و پس از آن دولت Rep., کیر Lamm همكاري کلرادو خانه بیل 1426 گسترش دولت قانون سقط جنین شامل حاملگی که مطرح روانی و یا خطرات فیزیکی به کودک و همچنین بارداری که نتیجه تجاوز یا زنای با محارم. کلرادو در میان اولین متحده به گسترش و گسترش سقط جنین قوانین با تصویب لایحه. به عنوان فرماندار Lamm بعد از منصوب Bermingham به عنوان کلرادو استفاده از زمین کمیسر.

“من مطمئن هستم که آن را ناراحت کننده برای او در هر دو حزب سیاسی گفت:” Lamm. “او فوق العاده این مخلوط از نظر سیاسی. او راهپیمایی به موسیقی خود را.”

متولد شده در Nov. 7, سال 1923 در شیکاگو Bermingham با حضور در دانشگاه ییل قبل از خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده در اقیانوس آرام, تئاتر, در واپسین ماه های جنگ جهانی دوم است. او فارغ التحصیل از دانشکده حقوق کلمبیا در سال 1949 و مشغول به کار به عنوان یک دادستان منطقه جنوبی نیویورک.

یک عشق برای غرب پرورش یافته در بخشی از زمان صرف شده در مزرعه خانواده در وایومینگ او را جلب کرد به دنور در سال 1953 که در آن او تمرین نفت و گاز قانون برای قاره نفت است. در سال 1954 Bermingham ازدواج مارسیا Dines. آنها دارای سه فرزند قبل از طلاق در سال 1966 و باقی دوستان مادام العمر.

Bermingham خدمت در ایالت کلرادو در مجلس سنا از سال 1965-1973 استعفا برای تبدیل شدن به یک امور محیط زیست دستیار به رژیم صهیونیستی. John D. Vanderhoof. پس از خدمت کلرادو به عنوان زمین استفاده از کمیسر Bermingham خدمت در کشور ایالات متحده اداره تحت ریاست جمهوری جرالد فورد.

در 1980s Bermingham مخالفت با دو چنگال پروژه پیشنهادی 539-پا سد و مخزن ساخته شود در Cheesman دره عمیق و باریک در محل تلاقی شمال و جنوب چنگال از جنوب Platte River. این پروژه بحث برانگیز ساخته شده است.

“من همیشه تحسین او” Lamm به یاد می آورد. “او می توانست فرماندار.”

Bermingham نیز بود و علاقه زیادی به انسان رشد جمعیت و او به منظور بالا بردن آگاهی از مسائل رشد به صورت محلی و در سطح جهانی.

Bermingham با حضور در کنفرانس سازمان ملل درباره محیط زیست و توسعه در ریو دو ژانیرو برزیل در سال 1992 و در کنفرانس بین المللی جمعیت و توسعه در قاهره در سال 1994. او موسس و رئيس جمهور از کلرادو جمعیت ائتلاف. در حالی که در 80s Bermingham تدریس دوره های آموزشی در دانشگاه دنور در جمعیت پایداری.

Bermingham پیاده روی لذت می برد و صعود کرد کلرادو 14ers با کودکان خود. یک چاشنی مسافر Bermingham در سال 1974 بازدید بابی یار دره در آنچه که در حال حاضر پایتخت اوکراین کیف. او به ارمغان آورد خاک از یک قتل عام در سایت وجود دارد که در آن نازی ها کشته و بیش از 33 ، 000 یهودیان در سال 1941. که خاک است که در حال حاضر بخشی از بابی یار پارک یادبود در دنور.

او جان سالم به در با دو فرزند جان جونیور و کیت Bermingham; یک دختر در قانون وندی; و هشت نوه دارد. او قبل از مرگ با یک پسر اندرو.

یادبود گردهمایی برگزار خواهد شد در تاریخ آینده است. یادبود مشارکت ممکن است ساخته شده به trevor trust Pro-Choice امریکا, جمعیت اتصال و یا محیط زیست دفاع صندوق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>