جو جوناس آشپز مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی برای همسر سوفی ترنر; دیدن عکس

احساس پاپ جو جوناس در حال گذراندن وقت خود را با همسر سوفی ترنر و نیز تلاش برای کارشناسی ارشد خود را در مهارت های پخت و پز. جو به تازگی تحت درمان و بازی تاج و تخت ستاره سوفی به درمان به عنوان او پخته شده مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی برای سوفی.

جو در زمان به خود Instagram داستان برای به اشتراک گذاشتن یک لحظه از آشپزخانه ماجراجویی. او عکسی از خود را در دبستان. عکس ارسال شده توسط Joe ویژه یک لیوان شراب تکه پیاز خرد شده و سیر و قوطی سس گوجه فرنگی یک کاسه روغن و سرگرمی. او نوشت: “مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی” با یک دست خورده emoji به عنوان یک عنوان بر روی تصویر.

در مصاحبه اخیر خود سوفی گفته بود که او “نوع دوست” بودن در قرنطینه با ستاره پاپ ، ترنر که گزارش باردار با فرزند اولش باز کردن در مورد چگونه او را به مقابله در طول بحران در مصاحبه با کونن اوبراین در کانن در خانه.

“من به نوعی آن را دوست داشتن. من درونگرا هستم homebody اگر من می تواند به ماندن در خانه در تمام طول روز من این فوق العاده است برای من.” سوفی گفت. سوفی بیشتر اضافه شده است که تنها زمان او خانه را ترک می کند زمانی است که او به راه رفتن و جو سگ.

“جو و… همه چیز به نظر می رسد به کار کردن در نفع من در اینجا به دلیل جو اجتماعی واقعی پروانه و تلاش من برای قفل کردن و فقط صرف زمان با من. آن را مانند یک زندان برای او اما این برای من,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im