جو بایدن می گوید خودرو کارگر ‘شما پر از گه’ پس از فشرده در کنترل اسلحه


Illustration for article titled Joe Biden Tells Auto Worker Youre Full of Shit After Being Pressed on Gun Control

عکس: مندل فا نگن (خبرگزاری گتی ایماژ)

بنابراین آن را فقط به من و یا آن را شروع به احساس مانند جو بایدن نمی تواند در هر نقطه بدون نیاز کسی را امتحان کنید و اجرا کنید تا در او ؟ امروز قسط از “مربع up با جو بایدن” می گیرد در یک خودرو کارخانه.

با توجه به ان بی سی نیوز جو بایدن بود بازدید و با کارگران در یک فیات کرایسلر کارخانه در میشیگان زمانی که یک مرد در چهره خود را به او را متهم به تلاش برای از بین بردن اسلحه خود را. بایدن در پاسخ به این مرد با گفتن او را “شما پر از گه.” مرد گرم بود بعد از دیدن فیلم های آنلاین از بایدن بحث کنترل اسلحه با نامزد سابق ریاست جمهوری Beto o’rourke. بایدن توضیح داد که او را به بان کی مون AR-15s و دیگر سلاح های حمله و نه اسلحه در کل. ناراضی و آن مرد همچنان به در بایدن و گفت: نامزد “شما در حال کار برای من است.” بایدن با “من برای شما کار نمی کند ، gimme a break مرد. نمی تواند مانند یک اسب باشد.”

تبلیغات

این مقابله و حوادث را تبدیل به امری عادی در طول بایدن انتخاباتی. وجود دارد که در آیووا زمانی که بایدن به چالش کشیده یک مرد که او به نام “لعنت به دروغگو” به یک فشار تا مسابقه. وجود خود را از شنبه رالی که تا به حال یک زن عجله مرحله فریاد “اجازه لبنی می میرند.فقط این پنج شنبه شب او دیترویت تجمع گرفتار شد با معترضین و یکی از مشاوران Symone ساندرز بود زدم به زمین در میان هرج و مرج است.

بایدن انتخاباتی بود که اساسا غیر از starter تا زمانی که یک سری از تعیین برنده در کارولینای جنوبی و فوق العاده روز سه شنبه مقدماتی که در آن او به عنوان دونده جلو. او تولید احساسات قوی از رای دهندگان اما به نظر نمی مانند که کاملا چیز مثبت است. باید او ظهور به عنوان Democratic نامزد آن خواهید بود برای دیدن اگر و چگونه حوادث مانند این را بر مبارزات انتخاباتی خود.

تبلیغات

اگر من می توانم صادقانه با خانواده من واقعا منتظر بایدن را امتحان کنید و با کف دست زدن جعبه یک رای دهنده بیش از یک مترedicare برای همه سوال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im