جو بایدن صحبت به اهدا کنندگان در دنور طول می کشد حفاری در ساندرز و بلومبرگ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انداختن در پای صندوق های رای در انتخابات ریاست جمهوری در حالی که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی در حال افزایش است. هنوز در حد شلوغ زمینه او شده است از دست دادن پشتیبانی به دیگر تعدیل می شود.

صحبت به اهدا کنندگان در دنور دوشنبه شب بایدن هرگز با اشاره به کسانی که نظر سنجی و یا خود را کاهش موقعیت پس از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر در این ماه. اما روشن بود که او به دنبال به دست آوردن مجدد زمین را از دست داد.

او در زمان هدف در به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز در حال ظهور جبهه-دونده با انتقاد او به اندازه کافی توضیح داد که چگونه او می خواهم خود را پرداخت مدیکر برای همه طرح است. بایدن ارائه کرده است بیشتر از متوسط مراقبت های بهداشتی طرح های پیشنهادی از جمله یک گزینه طرح بیمه است که هزینه کسر آنجا.

“مردمی چه رای دهندگان به دنبال نظر من این است که آنها به دنبال اصالت می شود.” “آخرین چیزی که ما نیاز به در حال اجرا در برابر رئیس جمهور این رئیس جمهور این شارلاتان, این مرد است که یک سریال liar — است که در یک موقعیت که در آن ما کاملا قادر به به طور کامل سطح با مردم آمریکا (در حدود) چه چیز در حال رفتن به هزینه و آنچه در آن می گذرد را پوشش دهد.”

چند لحظه بعد بایدن پیشنهاد ساندرز’ طرح تا به حال هیچ شانسی برای عبور از کنگره: “این به اندازه کافی قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. شما رو قادر به همراه سنا (به دموکراتیک اکثریت) و نگه داشتن خانه به منظور به دست آوردن همه چیز انجام می شود.”

جو Raedle گتی ایماژ

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-VT) شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج در فوریه 07, 2020 در منچستر, New Hampshire.

در نقطه دیگر پس از بازگویی نقش خود را در گرفتن باراک اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه به تصویب رسید در سال 2010 بایدن در زمان حفاری در خود بودجه میلیاردر Mike Bloomberg, چه کسی بوده است افزایش در پای صندوقهای رای است.

“راه” بایدن گفت: “شهردار بلومبرگ می گوید: لایحه بهداشت و درمان یک فاجعه بود این شپشو لایحه. اما او 60 میلیارد دلار به توضیح است که.”

بایدن تلاش کردند تا پرونده به 175 نفر مونتاژ در شمال غرب دنور که او مطمئن ترین شرط برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. آنها را جمع آوری در خانه کن سالازار سابق آمریکا و سناتور و وزیر کشور و همسرش, امید هرناندز-Salazar.

همچنین در دست داشت فعلی و سابق مقامات منتخب از جمله کلرادو وزیر امور خارجه ینا Griswold خزانه دار دیو جوان و دولت رئیس جمهور مجلس سنا Leroy گارسیا.

بایدن چرخش از طریق کلرادو به درخواست خیرین برای کمک به پیش از دولت 3 مارس اولیه در روز سه شنبه. بر خلاف دیگر نامزدهای او نشده برگزار شد هر یک کمپین عمومی حوادث در کلرادو.

آخرین بار او در بازدید از این دولت بود که برای یک ماه سپتامبر جمع آوری کمک در دنور. در آن زمان بایدن بود که منجر به ملی نظر سنجی. اما او روز شنبه در یک موقعیت ضعیف تر با رای گیری شماره انداختن به شدت از اواخر ماه ژانویه است.

او در حال حاضر رتبه دوم را در Real Clear Politics’ ملی رای گیری متوسط, پشت ساندرز که درو هزاران نفر از هواداران به دنور تجمع یکشنبه. در نیوهمپشایر اولیه هفته گذشته بایدن قرار می گیرد پنجم.

او امیدوار به بازگشت در دو هفته آینده در نوادا و کارولینای جنوبی که بیشتر جمعیت های گوناگون است.

سالازار با شوق و ذوق افزایش بایدن اعتقاد او برای بودن “یکی از سازندگان مراقبت های بهداشتی انقلاب که ما در حال دیدن یک کار بیشتر انجام دهد.” او اشاره کرد که خود را برادر بزرگتر جان سالازار از دست داده بود به صندلی خود را در کنگره در بخشی به دلیل رای خود را برای قانون مراقبت های بهداشتی.

“راه بود که شجاع رای شما در زمان می شود.”

“من می خواهم دوباره آن را انجام دهد!” جان Salazar فریاد زد از پشت اتاق.

بایدن استدلال کرد که با وجود این ملت اقتصاد قوی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن “خیلی افتضاح از طبقه متوسط مردمی هستند که در پشت سمت چپ – واقعا پشت سر گذاشت.”

او گفت که او می خواهد به “بازسازی ستون فقرات کشور طبقه متوسط و این زمان را به همراه همه قهوه ای و سیاه و سفید مردمی در سراسر هیئت مدیره.”

بایدن رشد به خصوص متحرک هنگامی که صحبت کردن در مورد تهمت سیاست خارجی, بالا بردن صدای خود را چند بار.

“آنچه که او انجام شده است به این کشور کاملا وحشتناک می شود.” “در طول عمر هر کسی در این اتاق و کسانی که از پدر و مادر ما و همچنین ما هرگز دیده می شود یک رئیس جمهور بود. ما هرگز دیده می شود یک رئیس جمهور که weaponized وزارت دادگستری denigrated نیروهای مسلح (درمان) متحدان ما در راه است که باعث ایجاد فاصله با آنها (که) پذیرای اراذل و اوباش و autocrats از پوتین به کیم جونگ سازمان ملل متحد. …

“بنابراین مردمی وجود دارد زیادی را انجام دهد. اما من خوشبین هستم.”

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im