J&K: دو تروریست ها به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای امنیتی در Kulgam برخورد

دو تروریست کشته شدند در تیراندازی با نیروهای امنیتی در Wanpora منطقه جنوب کشمیر را Kulgam منطقه در صبح روز شنبه. بازرس کل پلیس (کشمیر منطقه) Vijay Kumar تایید کرد که دو شبه نظامیان کشته شده در این عملیات است. او گفت: هویت شبه نظامیان کشته شد هنوز مشخص نشده است.

مشترک نیروهای امنیتی و تروریست ها بودند گزارش شده مشغول شدید ترور شد صبح امروز پس از برخورد شکست در Wanpora منطقه است.

شبکه های تلفن همراه و خدمات اینترنت جامعی در این منطقه است.

به گفته پلیس ورودی مشترک نیروهای امنیتی تا به حال راه اندازی یک جستجو-و-شانه عملیات در منطقه پس از دریافت اینتل حدود دو تا سه تروریست ها پنهان در Wanpora. این عملیات ها که در حال انجام توسط یک تیم مشترک از J&K پلیس و ارتش هند را 1st Rashtriya تفنگ و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) پرسنل.

J&K مقام پلیس گفت: “به عنوان تیم مشترک از نیروهای نزدیک به سمت مشکوک نقطه تروریست ها پنهان در منطقه اخراج پس از جستجو حزب بود که انتقام و تمام عیار روبرو می شوند راه اندازی شد.”

تعداد واقعی تروریست ها که در حال حاضر در منطقه تنها می تواند تایید شود پس از این عملیات نتیجه یک افسر ارشد پلیس گفت:.

آن است که به ذکر است که counter-terror عملیات انجام شده در J&K در جای پای جنگ در سال جاری و بیش از 70 تروریست ها شده اند کشته از جمله بالا Hizbul و JeM فرماندهان. حدود 22 فعال تروریست نیز دستگیر شده اند.

در مه 25, دو تروریست ها بودند به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای امنیتی در برخورد در Damhal Hanjipora منطقه Kulgam.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>