J&K: سه تروریست ها به ضرب گلوله کشته در برخورد در Shopian را Turkwangam

یک مبارزه با تروریسم عملیات راه اندازی در tip-off از جامو و کشمیر (J&K) پلیس یک بار دیگر معلوم شد که موفق به عنوان سه تروریست ها بودند به ضرب گلوله کشته و پس از یک جست-و-کمربند عملیات در باغ از Turkwangam روستا در جنوب کشمیر را Shopian منطقه در اوایل امروز.

یک مقام پلیس گفت: “سه تروریست کشته شده اند و تا کنون در روبرو می شوند. یک شبه نظامی می تواند پنهان در این منطقه است. این عملیات هنوز هم در حال پیشرفت است.”

این مقام افزود که در روز دوشنبه نیمه شب یک کمربند-و-جستجو در عملیات راه اندازی شد Turkwangam توسط یک تیم مشترک از J&K پلیس و ارتش هند را 44 Rashtriya تفنگ (RR) و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF). هنگامی که مشکوک به منطقه محاصره تروریست ها بودند که در آن پنهان شده بودند به خواسته تسلیم گفت: مقام پلیس افزود که تروریست ها این اخراج پس از جستجو حزب در نتیجه تحریک یک روبرو می شوند.

سه تروریست کشته شده اند و بدن خود را بازیابی. در حال حاضر هویت مقتول تروریست ها هستند که مسلم و قطعی نیست.

ارتش در بیانیه ای در این روز به عنوان خوانده شده, “Op Turkawangam (Shopian). سه تروریست حذف شود. دو AK-47 و یکی INSAS بهبود تا حالا. عملیات مشترک در حال پیشرفت است.”

Pertinently 23 تروریست از جمله سه تروریست ها در داغستان امروز مداوم روبرو می شوند که تا کنون کشته شده در Shopian منطقه در این ماه. تلفات تروریست ها در این منطقه در حال حاضر 98.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de