J&K پلیس می پردازد ادای احترام به SI قاضی شهید در Handwara برخورد

در جامو و کشمیر پلیس به پرداخت ادای احترام به آن پلیس زیر بازرس Sageer احمد Pathan, همچنین شناخته شده به عنوان قاضی بود که شهید در روز شنبه در یک عملیات در Chanjmulla Handwara همراه با شرکت 21 RR Col Ashutosh Sharma, عمده Anuj Sood و دو سرباز از همان واحد است.

“قاضی زهری حفاظت از تمامیت و حاکمیت ملت ما و حفاظت از منافع مردم تا آخرین نفس” J&K پلیس در بیانیه ای گفت.

پلیس تا به حال خود را به صورت داوطلبانه مشغول به کار در پلیس SOG نخبگان مبارزه با تروریسم نیروی J&K پلیس. طی ارسال در SOG قاضی led های مختلف موفق anti-terror عملیات.

او اعطا شد سه تا خارج از نوبت و تبلیغات در به رسمیت شناختن خود را بسیار زیاد سهم و او از رتبه یک پاسبان به زیر بازرس در طول سال.

قاضی مفتخر شد با مدال های مختلف از جمله Sheri-کشمیر پلیس مدال رشادت در سال 2009 پلیس مدال شجاعت توسط رئیس جمهور هند در سال 2011 DGP J&K تقدیر مدال و شمال فرمان تقدیر.

روز شنبه هنگامی که ورودی دریافت کرده بودند در مورد حضور تروریست ها در روستای Chanjmulla, Handwara او به رهبری SOG تیم تحت فرماندهی منطقه SP Handwara همراه با شرکت 21 RR و راه اندازی بهره برداری است. او بخشی از تیم اصلی که در رفت به تخلیه غیر نظامی زندانیان در هدف خانه بودند که به گروگان گرفته شده توسط مخفی کردن تروریست ها.

این تیم می تواند با خیال راحت نجات زندانیان اما زیر آتش سنگین آمد از تروریست ها در روند تخلیه و زهری.

دیگر احزاب از پلیس و نیروهای ویژه ادامه داد: این عملیات از طریق شب تحت نظارت بخش بریگ Rathore حفاری پلیس NKR Suleman Choudhary و منطقه SP ساندیپ Chakravarti.

در نتیجه این عملیات هدف قرار دادن خانه در جستجو بود در اوایل صبح امروز و بدن مرده از دو تروریست ها از بین بروند در برخورد بدست آمده همراه با اسلحه و مهمات. یکی از کشته تروریست ها شناسایی شده است که حیدر ملی پاکستان, کار در Lashkar-e-Taiba در کشمیر برای چند سال گذشته در حالی که هویت تروریستی است که مسلم و قطعی نیست.

شهید جان سالم به در برد توسط سه دختر یک پسر و سن پدر و مادر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de