J&K پلیس شناسایی مالک از مواد منفجره مملو از اتومبیل ره در پولوما در روز پنج شنبه

در دستیابی به موفقیت بزرگ تنها یک روز بعد از عمده پولوما-سبک اتومبیل بمب گذاری حمله خنثی شد به جامو و کشمیر پلیس شناسایی مالک از مواد منفجره مملو از ماشین بود که ره در روز پنج شنبه.

مالک شناخته شده به عنوان Hidayatullah ملک. به گفته پلیس او ساکن Shopian و تا به حال به عضویت پاکستان در حمایت از گروه تروریستی حزب-ul-مجاهدین در جولای 2019.

پلیس او را برای بازجویی بیشتر منجر می شود.

در مه 28, عمده حمله خنثی شد پلیس پس از قطع یک دستگاه منفجره دست ساز (بمب) لادن Santro خودرو در Ayengund منطقه Rajpora در پولوما. بهبود بمب دست ساز خنثی شد و توسط پرسنل تیم خنثی سازی بمب.

طبق گزارش های پولوما پلیس دریافت ورودی است که یک تروریست در حال حرکت بود با یک مواد منفجره مملو از ماشین آماده به منفجر شدن در یک محل خاص است. چند تیم از پلیس و ارتش و سپس تحت پوشش تمام مسیرهای ممکن در حالی که خود را به دور از جاده ها است.

پس از مشکوک خودرو وارد چند دور از کار اخراج شدند در آن است. کمی جلوتر خودرو رها شده بود و راننده فرار در تاریکی. پس از بازرسی از این خودرو یافت می شود حمل سنگین از مواد منفجره در داخل یک درام در صندلی عقب.

ماشین نگه داشته بود تحت سازمان دیده بان برای شب و مردم در خانه های مجاور تخلیه شدند.

بدون از دست دادن زندگی یا اموال گزارش شد در این حادثه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>