J&K پلیس بازداشت مادر مقتول تروریستی که مطرح شده با تفنگ, استخدام اسرائیلی برای ترور

در جامو و کشمیر پلیس دستگیر شد مادر مقتول تروریستی Tauseef احمد شاه که کشته شد در طول یک برخورد در ماه مه سال گذشته است.

عنوان Naseema بانو زن دستگیر شد و در ژوئن 20. یک پرونده جنایی به ثبت رسیده است در برابر او.

“Naseema بانو w/o Ab سلام شیخ R/O Rampora Qaimoh دستگیر شد در تاریخ 20 ژوئن 2020 در یک پرونده جنایی با شاه هیچ 30 2018 ثبت نام در بخش 13B, 17, 18, 18B, 19, 39 از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری عمل” خواندن بیانیه پلیس.

پلیس همچنین اطلاع داد که دستگیری انجام شد در پیروی از مفاد قانون و پس از دستگیری او شده است تحریم بازداشت در یک ایستگاه پلیس در Anantnag.

یک عکس از او تا به حال ظاهر که در آن او می تواند دیده می شود نگه داشتن سلاح و نما در کنار او پسر یک Hizbul فرمانده و یک فعال تروریستی در دره که شد کشته در برخورد با نیروهای در سال 2018 است.

پلیس ادعا کرد که این زن درگیر شده بود در جذب جوانان به صفوف شبه نظامیان تنظیم اسلحه و مهمات و ارتباطات و تدارکات برای تروریست ها و سازمانهای تروریستی.

چند پست مربوط به این موضوع به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی با حقایق پیچیده به منظور ایجاد اختلال در صلح و آرامش باشد.

رد نوشته های یک مقام پلیس گفت که “جامو کشمیر پلیس نیست و هدف هر خانواده از تروریست ها بی ارزش مگر اینکه شواهد از دست داشتن در تروریسم است.”

پلیس گرفته cognisance از این موضوع و اعلام کرد که هر کسی که در تلاش برای تحریک دیگران از طریق وجه به معنای پیگرد قانونی خواهد داشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de