جیمی کیمل پانسمان تا برای #FormalFriday و شما می توانید بیش از حد


Illustration for article titled Jimmy Kimmel Is Dressing Up for #FormalFriday and You Can Too

تصویر: Unsplash

در حالی که جیمی فالون شده است همه نشان می دهد بحث میزبانی از خانه-عشق برای او بسیار بچه های ناز و مجنون داخلی, اسلاید, من نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی دیگر جیمی آنلاین نشان می دهد.

تبلیغات

یعنی جیمی کیمل در مورد آنچه که او را لقب “رسمی و جمعه ها.” LA-بر اساس اواخر شب میزبان شده است و نشان برای خود آنلاین “minilogues” همه مناسب…فقط برای جهنم از آن در واقع.

به عنوان Jimmy Kimmel Live میزبان قرار داده و آن را در مارس 20, جریان قسمت “ایده این است به لباس تا به عنوان اگر شما در حال رفتن به جایی حتی اگر شما در حال رفتن هیچ جا.”

Illustration for article titled Jimmy Kimmel Is Dressing Up for #FormalFriday and You Can Too

تصویر: YouTube

تبلیغات

برای تلفن های موبایل مانند یک بیت از فرار از واقعیات در حال حاضر آن را نمی کند?

اگر شما می خواهید به یادآوری شود و از آنچه در آن احساس می کند مانند به نگاه و احساس می کنید کاملا در کنار هم قرار در نظر گرفتن ساخت این جمعه یک “رسمی جمعه” با یکی از dressy قطعات زیر. کیمل را تایید کند.

ناپولی باریک مناسب جامد پشم کت و شلوار | $399 | Suitsupply

جیمی کیمل یک مثال عالی از کسی که به نظر می رسد فوق العاده تیز در یک دست کت و شلوار به دلیل ساختار آن می دهد و او را بیشتر در ساختار ساخت و او را نگاه ناب و مناسب است.

اگر شما به دنبال برای یک دست کت و شلوار جدید قبل از *امواج اسلحه* همه این آمار در نظر Suitsupply. آمستردام-بر اساس خرده فروش است که در ادامه به گسترش خود آجر و ملات رد پا در ایالات متحده, اما برای کسانی که بدون یک فروشگاه در نزدیکی یک انتخاب محدود مدرن-برش نسبتا مقرون به صرفه استیلای است که در حال حاضر در دسترس آنلاین در Nordstrom.

ایتالیایی گره جارچی در نیروی دریایی | $298 | بونوبوها

تبلیغات

من از شنیدن بسیاری از بچه ها که این خرید در یک رنگ و باد رفتن برای دیگری (و دیگر). این unconstructed دو دکمه کت می رود از فرودگاه به جلسه به نوشیدنی های خود را با سهولت.

آن را تا به برخی از انعطاف پذیری به آن اطمینان شما نگاه suave و سرد در حالی که احساس نرم و گرم و نرم.

داوسون وگان جیر Horsebit راننده | 99 دلار (در فروش برای $49) | Kenneth Cole

تبلیغات

در این مرحله تنها با قرار دادن در کفش باعث می شود بدن خود را بروید که ما به رهبری ریتز?!’ این اسب-بیت رانندگان از Kenneth Cole احساس راحتی را در پای خود را در حالی که نشان می دهد به جهان (با نام مستعار حیوان خانگی خود را) شما باید جایی برای رفتن حتی اگر شما بدیهی نیست.

پودر آبی جفت *آشپز بوسه* * * * و را به سادگی با آن نیروی دریایی بونوبوها جارچی با پچ جیب هر چند من شرط می بندم شما می خواهم خودتان را غافلگیر کنید با چه مقدار مسافت پیموده شده شما می توانید از خزه سبز, سبک, بیش از حد.

Barberis Fiore کراوات آبی | $35 | کراوات نوار

تبلیغات

به یاد داشته باشید روابط ؟

این قرمز و آبی شطرنجی کراوات بخشی از کراوات نوار مجموعه ای از پایان بالاتر neckwear نقطه از حیاتی Barberis پشم آسیاب در ایتالیا. قدمت آن به سال 1663, the family-run آسیاب تولید پارچه های تجاری و خرده فروشان تبدیل نساجی در یک, بسیار بالاتر, pricetag. در زیر 40 دلار در این کراوات را به شما برچسب زدن در #FormalFriday برای یک آهنگ.

را فشار دهید تا گره Polo | $55 | Abercrombie & Fitch

تبلیغات

یک دکمه تا پولو در یک لوکس گره است یک راه عالی برای تلگراف تشریفات در بهار و آب و هوای گرم ماه بدون رفتن برای یک دست کت و شلوار. این یک Mad Men در آخر هفته-پرنیان که با این وجود به نظر می رسد تازه و مدرن و مربوط به امروز است.

ایتالیایی پشم بلند و باریک مناسب ژاکت شام | $525 | J. Crew

تبلیغات

لودلو متناسببا باریک ژاکت شام در ایتالیایی پشم | $525 | J. Crew

آیا شما نیاز به یک خاموش سفید ژاکت شام? مطلقا نه. آیا این زمان برای خرید است ؟ شاید؟!

اگر پست های خود را-همه گیر اجتماعی تقویم شامل سیاه و سفید کراوات عروسی انبوه, شما ممکن است بخواهید به بهار خود را formalwear به عنوان فروش شروع به رول در.

تبلیغات

پوشیدن این J. Crew ژاکت شام با لباس سیاه و سفید شلوار که در حال حاضر ممکن است در گنجه خود را و دیدار با شریک زندگی خود را (یا خودتان) یک مارتینی در آشپزخانه این (رسمی) جمعه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de