جانسی Rani Vedachalam زن در پشت نام تجاری Jiore محصولات مراقبت از پوست

جانسی Rani Vedachalam زن در پشت نام تجاری Jiore محصولات مراقبت از پوست – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 29, 2020, 11:39 IST | همکاری محتوا | بمبئی

پس از کار برای مایکروسافت Worldbank IBRD و دیگر شرکت های جانسی Rani تصمیم به ترک شغل خود و مطالعه لوازم آرایشی در آتلانتا, ایالات متحده آمریکا

Jhansi Rani Vedachalam

جانسی Rani Vedachalam

بازار سرشار مختلف محصولات مراقبت از پوست و تقریبا در هر محصول ادعا می شود بهترین در بازار است. اما این یک نام تجاری است که ثابت می کند که بهتر است برای مردم و نام تجاری است Jiore که راه اندازی شد جانسی Rani Vedachalam. پس از کار برای مایکروسافت Worldbank IBRD و دیگر شرکت های جانسی Rani تصمیم به ترک شغل خود و مطالعه لوازم آرایشی در آتلانتا ایالات متحده آمریکا است. این تصمیم از او نمی نشستن به خوبی با پدر و مادر خود را اما که او را متوقف نمی کند به دنبال شور و شوق خود را. او حاوی چند صابون با استفاده از مواد طبیعی مانند گل و سنبل هندی روغن برای درمان خود آکنه.

او نگه داشته در حال کار بر روی محصولات خود تا زمانی که او ایجاد می کند شیشه ای پوست دسته کوچک موسیقی جاز. او می تواند نتیجه مثبت از محصولات بر روی پوست خود پس از شش ماه. پوست او روشن شد و این انگیزه او را برای پیدا کردن محصولات بیشتر برای بیشتر مردم با استفاده از مواد طبیعی. شروع Instagram صفحه یعنی @jiore.رسمی در هیچ زمان و او شروع به ترویج نام تجاری خود را. او همیشه محصولات مطمئن شوید که محصولات خود را فراهم می کند بهترین ها را به مشتریان خود را و است که باعث می شود او را خوب و پرشور کارآفرین.

Jiore در حال حاضر یکی از پیشرو لوازم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری در هند آنلاین با یک پس از بیش از 500k زیر جهان گسترده است. جانسی Rani را سخت کوشی و فداکاری است و به همین دلیل Jiore توسعه یافته در این زمینه است که تمرکز بر مراقبت از پوست محصولات مراقبت از مو و حفاظت از آفتاب. در آینده ای نزدیک جانسی Rani تصمیم گرفته است به بسته های که سازگار با محیط زیست دوستانه است. Jiore را هدف اصلی این است برای کمک به مردم به خصوص جوانان را به مراقبت از پوست خود را به جای استفاده از آرایش و دیگر مواد شیمیایی مضر برای پوست.این برند همچنین ترویج توانمندسازی زنان.

حدود هشتاد درصد از کارکنان این برند هستند.آنها بسیار انعطاف پذیر ساعت کار.با نام تجاری باعث می شود مطمئن شوید که زنان دسترسی به تعداد مساوی از فرصت ها از آنها بر این باورند که یک زن کارگر نقش مهمی در آموزش و پرورش,بهداشت و سلامتی. همچنین کمک می کند تا کسانی که می خواهند برای شروع چیزی از خود را اما نمی دانم چگونه به انجام این کار است و این یکی از مهربان ترین ژست. آنها اجازه می دهد تا زنان برای کار از خانه تا آنها را مجبور به انتخاب بین زندگی شخصی و حرفه ای. در این مرحله آنها انتظار می رود میزان موفقیت بهتری از مشتریان خوشحال با محصولات.

خود را با نام تجاری است که اساسا یک جنسیت خنثی تجاری است که صابون جوهرها سرم ، زمانی که جانسی Rani خواسته شد تا در مورد گسترش طرح او اظهار داشت که “برنامه ما این است که برای توانمند سازی زنان بیشتر است. ما مایل به کار با کارآفرینان که دانش و مهارت اما آنها نمی باید از این منابع است که آنها نیاز دارند.ما می خواهیم برای کمک به زنان به لحاظ مالی مستقل است. ما نیز نهایی فروشندگان با شمال هند متحده است. ما همچنین برنامه ریزی برای گسترش به 100 رسانه های پان هند در دو سال آینده”.

جانسی Rani است که باعث می شود مطمئن شوید که او است که همیشه وجود دارد برای مشتریان خود و تیم او راهنمای آماده است برای هدایت مردم در هر زمان مردم می خواهند. جانسی Rani را با نیت خالص و به این دلیل از Jiore موفقیت و در حال حاضر آن را دریافت 5-6 شگفت انگیز بازخورد مشتری به صورت روزانه. سفر او واقعا الهام بخش است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این مقاله شده است از منابع شخص ثالث منبع و اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. تمام اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای مقاصد اطلاعاتی تنها.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>